Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Raudonas vynas: Mauro Americano Zinfandel Reserve, sausas

Tamsiai rubino raudona. Aromatingi vaisiniai, tamsios vyšnios ir slyvos. Skonis vaisinis ir sotus, su tamsiomis uogomis, žolelėmis, ąžuolu ir vanile. Poskonis ilgas.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: JAV

Mauro Americano Zinfandel Reserve.


Kilmės šalis:
Jungtinės Amerikos Valstijos, Kalifornija.

Gamintojas:  Mare Magnum Srl.

Gamintojo adresas: https://www.terramaremagnum.com/

Vertinimas: https://www.vivino.com/mauro-50264-americano-zinfandel-reserve/w/1222002?year=2018

AprašymasŠiandien yra žinoma, kad visame pasaulyje yra daugybė vyninių, galinčių gaminti aukštos kokybės vynus. Taigi, nors yra geras brangių vynų pasirinkimas, iš tikrųjų didžiausia paklausa yra rūšiniams vynams už prieinamą kainą. Tai yra segmentas, į kurį orientuota „Mare Magnum“. Mes kuriame kokybiškus produktus, kurie gali padėti jums ir jūsų verslui pasiekti sėkmės. Mes abu, Takis Soldatos ir Mario Calzolari, per pastaruosius 30 metų užėmėme lyderio pozicijas vyno pramonėje. Dirbdami kartu sukūrėme naują vyno kompaniją „Mare Magnum“, gaminančią įvairiuose Italijos regionuose, tokiuose kaip Apulija, Abrucai, Sicilija ir Venetas.  Be to, mūsų tarptautinė vyndarių komanda nuolat keliauja po pasaulį, bendradarbiauja su vietos gamintojais ir kuria kitus viliojančius ir šiuolaikinius vynus. Šiuo metu dalyvaujame tokiose įvairiose vietose kaip Prancūzija, Ispanija, Graikija, Pietų Amerika, Australija, Graikija ir Pietų Afrika.

Kiekvienoje šalyje ir prie kiekvieno vyno svarbiausi tikslai yra puikus kainos ir kokybės santykis patrauklioje ir naujoviškoje pakuotėje.

Žaliava: Vynas pagamintas iš 100% Zinfandel vynuogių užaugintų Kalifornijoje (Lodi).

Produkto savybės: Tamsiai rubino raudona. Aromatingi vaisiniai, tamsios vyšnios ir slyvos. Skonis vaisinis ir sotus, su tamsiomis uogomis, žolelėmis, ąžuolu ir vanile. Poskonis ilgas.

Derinimas su maistu: Tinka prie raudonos mėsos, taip pat prie makaronų patiekalų ir brandesnių sūrių.

Patiekimo temperatūra: Rekomenduojama patiekti 16-18ºC temperatūros.

Stiprumas: 14 % alc.vol.

Talpa: 0,75

7340048601245

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Brandintas
Gėrimo stiprumas
14%
Šalis
JAV
0