Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Raudonas vynas: Quinta das Setencostas Alenquer Red, sausas

Vynas, pagamintas iš „Tinta Miúda“, „Preto Martinho“, „Camarate“ ir „Castelão“ vynuogių, gaunamas iš molingų ir kalkingų Alenquer dirvožemių. Vyno aromatas, kuris yra gana unikalus su tamsiomis uogomis ir ryškiomis cinamono bei šokolado natomis, yra ypač subrendęs ir kompleksinis. Skonis siūlo malonią šilkinę uogą, subtilius taninus ir vidutinį kūną. Palepinantis poskonis išryškina malonius uogų ir uogienių niuansus, kuriuos lemia vyno gamybai naudojamų vynuogių veislių ypatumai. Dalis vyno brandinama ąžuolo statinėse, o tai pagal skonį suteikia vanilės ir kepsnio natų.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Portugalija

Quinta das Setencostas Alenquer Red

Kilmės šalis:
Portugalija, Alenquer.

Gamintojas:  „Casa Santos Lima SA“

Gamintojo adresas: http://www.casasantoslima.com/en/

Vertinimas: https://www.vivino.com/setencostas-tinto/w/1182922?year=2016

Aprašymas „Casa Santos Lima“ yra portugalų šeimos verslas, kurio vynai yra iš Lisabonos, Algarvės, Alentežo, Vinho Verde ir Douro regionų. Maždaug 400 hektarų vynuogynų gaminama iš vynų, žinomų dėl savo puikios kainos ir kokybės santykio, ir apie 90% visos produkcijos eksportuojama į beveik 50 šalių visuose 5 žemynuose. Įmonės būstinė yra Alenquer (45 km į šiaurę nuo Lisabonos). „Casa Santos Lima“ yra didžiausia „Vinho Regional Lisboa“ ir „DOC Alenquer“ gamintoja, o pastaraisiais metais - viena labiausiai vertinamų Portugalijos vyninių nacionaliniuose ir tarptautiniuose vyno konkursuose.

Žaliava: Camarate , Castelão , Preto Martinho , Tinta Miúda

Produkto savybės:  Vynas, pagamintas iš „Tinta Miúda“, „Preto Martinho“, „Camarate“ ir „Castelão“ vynuogių, gaunamas iš molingų ir kalkingų Alenquer dirvožemių. Vyno aromatas, kuris yra gana unikalus su tamsiomis uogomis ir ryškiomis cinamono bei šokolado natomis, yra ypač subrendęs ir kompleksinis. Skonis siūlo malonią šilkinę uogą, subtilius taninus ir vidutinį kūną. Palepinantis poskonis išryškina malonius uogų ir uogienių niuansus, kuriuos lemia vyno gamybai naudojamų vynuogių veislių ypatumai. Dalis vyno brandinama ąžuolo statinėse, o tai pagal skonį suteikia vanilės ir kepsnio natų.

Derinimas su maistu: Puikus vynas, kurį galite mėgautis patys arba su įvairiais keptais ir ant grotelių keptais mėsos patiekalais ir kietesniais sūriais.

Patiekimo temperatūra: Rekomenduojama patiekti 15-17 ° C temperatūros.

Stiprumas: 13,5  % alc. vol.

Talpa: 0,75

5604424104037

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Gėrimo stiprumas
12.5%
Šalis
Portugalija
0