Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Baltas vynas: Quinta das Setencostas Alenquer White, sausas

Rabo de Ovelha, Fernão Pires, Arinto ir Chardonnay vynuogių vynas yra nepaprastai gaivus. Itin aromatingoje puokštėje gausu tropinių vaisių. Vidutinio skonio vyno skonis yra maloniai vaisinis, jo stebėtinai subalansuotas rūgštingumas derinamas su ilgalaikiu apdaila. „Quinta das Setencostas“ vynai geriausiai atspindi tai, ką siūlo Alenquer regionas.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Portugalija

Quinta das Setencostas Alenquer White

Kilmės šalis:
Portugalija, Alenquer.

Gamintojas:  „Casa Santos Lima SA“

Gamintojo adresas: http://www.casasantoslima.com/en/

Vertinimas: https://www.vivino.com/setencostas-branco/w/2435751?year=2018

Aprašymas „Casa Santos Lima“ yra portugalų šeimos verslas, kurio vynai yra iš Lisabonos, Algarvės, Alentežo, Vinho Verde ir Douro regionų. Maždaug 400 hektarų vynuogynų gaminama iš vynų, žinomų dėl savo puikios kainos ir kokybės santykio, ir apie 90% visos produkcijos eksportuojama į beveik 50 šalių visuose 5 žemynuose. Įmonės būstinė yra Alenquer (45 km į šiaurę nuo Lisabonos). „Casa Santos Lima“ yra didžiausia „Vinho Regional Lisboa“ ir „DOC Alenquer“ gamintoja, o pastaraisiais metais - viena labiausiai vertinamų Portugalijos vyninių nacionaliniuose ir tarptautiniuose vyno konkursuose.

Žaliava: Arinto , Chardonnay , Fernão Pires , Rabo de Ovelha.

Produkto savybės:  Rabo de Ovelha, Fernão Pires, Arinto ir Chardonnay vynuogių vynas yra nepaprastai gaivus. Itin aromatingoje puokštėje gausu tropinių vaisių. Vidutinio skonio vyno skonis yra maloniai vaisinis, jo stebėtinai subalansuotas rūgštingumas derinamas su ilgalaikiu apdaila. „Quinta das Setencostas“ vynai geriausiai atspindi tai, ką siūlo Alenquer regionas.

Derinimas su maistu: Idealiai tinka prie vištienos ir kalakutienos, žuvies patiekalų iš grietinėlės padažo, raudonos žuvies ir vėžiagyvių.

Patiekimo temperatūra: Rekomenduojama patiekti 8-10 ° C temperatūros.

Stiprumas: 12,5  % alc. vol.

Talpa: 0,75

Apdovanojimai:

Wine Masters Challenge 2018“ – sidabras

„Mondial des Vins 2016“ atrankos – sidabras

„Sindaco 2016“ pasirinkimas - auksas

5604424142008

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Gėrimo stiprumas
12.5%
Šalis
Portugalija
0