Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Raudonas vynas: Escada Touriga Nacional, sausas

„Escada“ vynas atkeliavo iš vakariausio Europos vyno regiono, 40 km nuo Lisabonos kalnų ir slėnių. „Touriga Nacional“ yra viena kilniausių Portugalijos vynuogių, dažnai naudojama portveinui gaminti, tačiau vis dažniau naudojama ir vertinamiems sausiems raudoniesiems vynams. „Escada Touriga Nacional“ yra tamsiai raudonos spalvos. Aromate jaučiasi uoga, kuri taip pat perkeliama į skonį. Vynas yra labai geros pusiausvyros - minkštas, šilkinis, sultingas ir užstrigęs, kuriame taip pat galite pajusti lengvą aštrumą. Poskonis yra elegantiškas. Tikrai geri vynai iš Portugalijos!

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Portugalija

Escada Touriga Nacional

Kilmės šalis:
Portugalija, Lisabona.

Gamintojas:  DFJ „Vinhos SA“

Gamintojo adresas: http://en.dfjvinhos.com/

Vertinimas: https://www.vivino.com/coreto-joker-touriga-nacional/w/3409824?year=2019

Aprašymas: „„DFJ Vinhos“ buvo įkurta 1998 m., Kur vyno dvaro savininkas ir pagrindinis vyndarys yra José Neiva Correia. Viena iš jo vyno gamybos filosofijų yra vynų, kuriuos žmonės nori gerti, gamybos principas. Jis taip pat yra laimėjęs svarbiausią Portugalijos vyno apdovanojimą „MISTER WINE 2013“.

„DFJ Vinhos“ yra pelnęs daugybę vyno apdovanojimų visame pasaulyje, nuo 2010 m. Gavęs 2575 apdovanojimus, įskaitant „Geriausio Portugalijos gamintojo“ titulą Berlyne per pastaruosius dvejus metus. DFJ Vinhos valdo 250 val. Vynuogynų Lisabonos vyno regione, o jų vidutinė metinė produkcija yra 7 milijonai litrų. 98% produkcijos eksportuojama į daugiau nei 50 skirtingų pasaulio šalių.

Žaliava: „Touriga Nacional“.

Produkto savybės: „Escada“ vynas atkeliavo iš vakariausio Europos vyno regiono, 40 km nuo Lisabonos kalnų ir slėnių. „Touriga Nacional“ yra viena kilniausių Portugalijos vynuogių, dažnai naudojama portveinui gaminti, tačiau vis dažniau naudojama ir vertinamiems sausiems raudoniesiems vynams. „Escada Touriga Nacional“ yra tamsiai raudonos spalvos. Aromate jaučiasi uoga, kuri taip pat perkeliama į skonį. Vynas yra labai geros pusiausvyros - minkštas, šilkinis, sultingas ir užstrigęs, kuriame taip pat galite pajusti lengvą aštrumą. Poskonis yra elegantiškas. Tikrai geri vynai iš Portugalijos!

Derinimas su maistu: Tinka aperityvui, tiesiog mėgautis, su kepta žuvimi (lašiša, menkė) ir visokiais raudonos mėsos patiekalais. Mes taip pat rekomenduojame stiprius sūrius ir makaronus.

Patiekimo temperatūra: Rekomenduojama patiekti 16-18 ° C temperatūros.

Stiprumas: 12,5  % alc. vol.

Talpa: 0,75

Apdovanojimai:

„Auksinės lygos 2018“ nugalėtojai - GERIAUSI GAMINTOJAI iki 250 hektarų

„Berliner Wine Trophy“ 2017 - geriausias Portugalijos gamintojas

5600312191882

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Gėrimo stiprumas
12.5%
Šalis
Portugalija
0