Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Baltas vynas: Escada Arinto Reserva, sausas

Vynas „Escada“ atkeliavo iš vakariausio Europos vyno regiono, 40 km nuo Lisabonos kalnų ir slėnių, kur vėsūs Atlanto vėjai ir ilga saulė padėjo subrandinti tobulas vynuoges. Ryškiai balta „Escada Arinto Reserva“ yra vaisių ir gaivaus skonio. Skonis ir aromatas yra citrinos ir obuolių natos. Vynas, kurį lengva gerti su intensyviu ir ilgu poskoniu.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Portugalija

Escada Arinto Reserva


Kilmės šalis:
Portugalija, Lisabona.

Gamintojas:  DFJ „Vinhos SA“

Gamintojo adresas: http://en.dfjvinhos.com/

Vertinimas: https://www.vivino.com/coreto-joker-arinto-reserva-estremadura/w/5645878?year=2018

Aprašymas: „„DFJ Vinhos“ buvo įkurta 1998 m., Kur vyno dvaro savininkas ir pagrindinis vyndarys yra José Neiva Correia. Viena iš jo vyno gamybos filosofijų yra vynų, kuriuos žmonės nori gerti, gamybos principas. Jis taip pat yra laimėjęs svarbiausią Portugalijos vyno apdovanojimą „MISTER WINE 2013“.

„DFJ Vinhos“ yra pelnęs daugybę vyno apdovanojimų visame pasaulyje, nuo 2010 m. Gavęs 2575 apdovanojimus, įskaitant „Geriausio Portugalijos gamintojo“ titulą Berlyne per pastaruosius dvejus metus. DFJ Vinhos valdo 250 val. Vynuogynų Lisabonos vyno regione, o jų vidutinė metinė produkcija yra 7 milijonai litrų. 98% produkcijos eksportuojama į daugiau nei 50 skirtingų pasaulio šalių.

Žaliava: Arinto.

Produkto savybės: Vynas „Escada“ atkeliavo iš vakariausio Europos vyno regiono, 40 km nuo Lisabonos kalnų ir slėnių, kur vėsūs Atlanto vėjai ir ilga saulė padėjo subrandinti tobulas vynuoges. Ryškiai balta „Escada Arinto Reserva“ yra vaisių ir gaivaus skonio. Skonis ir aromatas yra citrinos ir obuolių natos. Vynas, kurį lengva gerti su intensyviu ir ilgu poskoniu.

Derinimas su maistu: Puikiai tinka kaip aperityvas, bet taip pat tinka prie austrių, jūros gėrybių, žuvies, baltos mėsos, vegetariško maisto, Indijos ir Tailando virtuvės patiekalų bei sūrių.

Patiekimo temperatūra: Rekomenduojama patiekti 8-10 ° C temperatūros.

Stiprumas: 12  % alc. vol.

Talpa: 0,75

Apdovanojimai:

„Auksinės lygos 2018“ nugalėtojai - GERIAUSI GAMINTOJAI iki 250 hektarų

„Berliner Wine Trophy“ 2017 ir 2018 m. - geriausias Portugalijos gamintojas

Vyno entuziastas - nominuotas vienas iš penkių 2017 m. EUROPOS VYNO DIRBTUVŲ

5600312192193

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Gėrimo stiprumas
12%
Šalis
Portugalija
0