Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Raudonas vynas: LAB Vinho Regional Lisboa Red Reserva, sausas

Intensyvus raudonasis rubino vynas su džiovintomis raudonomis ir juodomis uogomis, tokiomis kaip juodieji serbentai ir prinokusios slyvos. Aštrus šio vyno pobūdis yra iš vanilės, juodųjų ir rausvųjų pipirų, su mocos užuominomis. Sodrus vynas su puikia pusiausvyra, minkštais taninais ir ilgu poskoniu.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Portugalija

LAB Vinho Regional Lisboa Red Reserva


Kilmės šalis:
Portugalija, Lisabona.

Gamintojas:  „Casa Santos Lima SA“

Gamintojo adresas: http://www.sograpevinhos.eu

Vertinimas: https://www.vivino.com/silk-spice-red-blend/w/4843593?price_id=23357616&year=2019

Aprašymas: „Sogrape“ istorija prasidėjo 1942 m., Kurią įkūrė ir įkūrė Fernando van Zeller Guedes. Šiandien įmonei vadovauja trečioji karta, o vynuogynai yra maždaug 1200 hektarų pagrindiniuose Portugalijos vynuogių auginimo regionuose, taip pat Argentinoje, Čilėje ir Naujojoje Zelandijoje. Prestižinis ir novatoriškas šeimos verslas yra orientuotas į aukštos kokybės Portugalijos vyno prekės ženklų gamybą ir plėtrą visame pasaulyje. „Sogrape“ yra aktyvi „Wine in moderated“ narė ir atitinka aukščiausius pasaulyje kokybės ir maisto saugos standartus. Butelio etiketėje pavaizduota XV amžiaus Bengalijos įlanka, strategiškai svarbiausia įlanka pasaulyje, vadinamieji Azijos vartai, skiriantys Pietų ir Pietryčių Aziją. Taip pat matomas vienas iš Portugalijos teritorijos herbų, kuris buvo naudojamas nuo 1248 m. Juk vynas savo pavadinimą gavo iš XVI amžiaus prekybos kelio „Šilko, prieskonių ir smilkalų kelias“ tarp Europos ir Azijos, kur buvo prekiaujama tokiais prieskoniais kaip muskatas, cinamonas, gvazdikėliai ir pipirai. Daugelis šių skonių ir kvapų taip pat gali būti jaučiami šiame vyne.

Žaliava: „Touriga Nacional“ , „ Baga“ , „ Syrah“ , „ Alicante Bouchet“.

Produkto savybės: Intensyvus raudonasis rubino vynas su džiovintomis raudonomis ir juodomis uogomis, tokiomis kaip juodieji serbentai ir prinokusios slyvos. Aštrus šio vyno pobūdis yra iš vanilės, juodųjų ir rausvųjų pipirų, su mocos užuominomis. Sodrus vynas su puikia pusiausvyra, minkštais taninais ir ilgu poskoniu.

Derinimas su maistu: Jis labai tinka prie daugumos mėsos patiekalų, ypač ant grotelių keptos jautienos ir šonkauliukų. Taip pat idealiai tinka šalia kietesnių sūrių.

Patiekimo temperatūra: Rekomenduojama patiekti 16-18 ° C temperatūros.

Stiprumas: 14 % alc. vol.

Talpa: 0,75

Apdovanojimai:

100 geriausių vyno entuziastų 2017 ir 2018 m., Surinkę 90 taškų

5604424349001

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Gėrimo stiprumas
14%
Šalis
Portugalija
0