Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Baltas vynas: Rothschild Escudo Rojo Chardonnay, sausas

„Escudo Rojo Chardonnay“ spindi patrauklia šiaudų geltona spalva su gyvu auksu. Rafinuota, daugiasluoksnė puokštė su subtiliomis baltų gėlių ir skrudintų migdolų užuominomis, kurios vėliau išsivysto į galingus, šiek tiek egzotiškus baltojo persiko ir mango aromatus, elegantiškai susiliejusius su subtiliomis skrudintomis natomis ir puikia vanile.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Čilė

Escudo Rojo Chardonnay


Kilmės šalis:
Čilė.

Gamintojas:  Baronas Philippe'as de Rothschildas Maipo Chile SA

Gamintojo adresas: http://www.bpdr.com

Vertinimas: https://www.vivino.com/escudo-rojo-chardonnay-reserva/w/1159142?price_id=20923539&year=2018

Aprašymas: Rothschildų dinastijos šaknys siekia XVIII a., Kai penkis šeimos sūnus tėvas išsiuntė į įvairias Europos vietas įsigyti verslo. Didžiosios Britanijos išminties įgijęs Nathanielis Rothschildas 1850-aisiais nusprendė persikelti į Paryžių ir, paskatintas noro pasiūlyti žymiems svečiams vyną iš savo vyno dvaro, Paulliac nusipirko „Chateau Brane Mouton“, kuris tapo „Chateau Mouton“. Rotšildas. Vėlesnės kartos toliau plėtojo vyno verslą: įsigijo „Chateau d'Armailhac“, „Chateau Clerc Milon“, bendradarbiaudamas su Robertu Mondavu sukūrė „Opus One“ vyną ir pridėjo vyno dvarų Čilėje ir Limoux.

Žaliava: Chardonnay.

Produkto savybės: „Escudo Rojo Chardonnay“ spindi patrauklia šiaudų geltona spalva su gyvu auksu. Rafinuota, daugiasluoksnė puokštė su subtiliomis baltų gėlių ir skrudintų migdolų užuominomis, kurios vėliau išsivysto į galingus, šiek tiek egzotiškus baltojo persiko ir mango aromatus, elegantiškai susiliejusius su subtiliomis skrudintomis natomis ir puikia vanile.

Derinimas su maistu: Puikiai tinka su kiaulienos, paukštienos ir žuvies patiekalų.

Patiekimo temperatūra: Rekomenduojama patiekti atvėsintą iki 10 ° C temperatūros.

Stiprumas: 13,5  % alc. vol.

Talpa: 0,75

7804462000539

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Brandintas
Gėrimo stiprumas
13.5%
Šalis
Čilė
0