Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Raudonas vynas: Leyda Reserva Syrah, sausas

Išraiškingo ir kompleksinio aromato vynas traukia savo galinga uoga, kurioje yra mėlynių, aviečių ir gervuogių niuansų, taip pat gėlių užuominų. Naudojant orią ir elegantišką ąžuolo statinę, uoga tarsi padidėja. Šilko tekstūros skonis yra koncentruotas, siūlantis raudonus ir juodus vaisius bei minkštą skrudinimą, todėl tai yra kerintis „Syrah“ vynas.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Čilė

Leyda Reserva Syrah


Kilmės šalis:
Čilė,Leydos slėnis.

Gamintojas:  Viña Leyda

Gamintojo adresas: http://www.leyda.cl/

Vertinimas: https://www.vivino.com/leyda-syrah-reserva/w/1145042?year=2015

Aprašymas: „Viña Leyda“ buvo įkurta 1998 m. Leydos slėnyje, kuriame iš pradžių buvo natūralios ganyklos, miežiai ir kviečiai. Viña Leyda buvo šio slėnio pradininkė ir pradėjo auginti vyną šioje srityje, 2001 m. Gegužės mėn. Sukūrusi naują kilmės nuorodą - DO Leyda Valley. Šiandien vyninei priklauso daugiau nei 230 ha vynuogynų, o „Leyda“ yra labiausiai vertinamas Čilės pakrantės vynuogynas. „Viña Leyda“ logotipas vaizduoja autentišką senojo traukinių stoties pastato išvaizdą.

Žaliava: Syrah.

Produkto savybės: Išraiškingo ir kompleksinio aromato vynas traukia savo galinga uoga, kurioje yra mėlynių, aviečių ir gervuogių niuansų, taip pat gėlių užuominų. Naudojant orią ir elegantišką ąžuolo statinę, uoga tarsi padidėja. Šilko tekstūros skonis yra koncentruotas, siūlantis raudonus ir juodus vaisius bei minkštą skrudinimą, todėl tai yra kerintis „Syrah“ vynas.

Derinimas su maistu: Vynas dera su paukštiena, įvairiais mėsos ir sūrio gabalėliais.

Patiekimo temperatūra: Rekomenduojama patiekti 16-18 ° C temperatūros.

Stiprumas: 13,5  % alc. vol.

Talpa: 0,75

7808734200146

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Gėrimo stiprumas
13.5%
Šalis
Čilė
0