Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Raudonas vynas: Rothschild Escudo Rojo, sausas

Vynas gaminamas iš rankomis nuskintų vynuogių. Giliai rubino raudonos spalvos. Aromatas yra intensyvus ir elegantiškas, su tamsiomis vyšniomis su tamsiomis uogomis, eukalipto ir kavos užuominomis. Skonis yra gerai subalansuotas, gausiai uogų ir stiprus, pasižymintis ilgu aštrumu.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Čilė

Rothschild Escudo Rojo


Kilmės šalis:
Čilė,Centrinis slėnis

Gamintojas:  Baronas Philippe'as de Rothschildas Maipo Chile SA

Gamintojo adresas: http://www.bpdr.com

Vertinimas: https://www.vivino.com/escudo-rojo-gran-reserva/w/4217?price_id=24335417&year=2018

Aprašymas: Rothschildų dinastijos šaknys siekia XVIII a., Kai penkis šeimos sūnus tėvas išsiuntė į įvairias Europos vietas įsigyti verslo. Didžiosios Britanijos išminties įgijęs Nathanielis Rothschildas 1850-aisiais nusprendė persikelti į Paryžių ir, paskatintas noro pasiūlyti žymiems svečiams vyną iš savo vyno dvaro, Paulliac nusipirko „Chateau Brane Mouton“, kuris tapo „Chateau Mouton“. Rotšildas. Vėlesnės kartos toliau plėtojo vyno verslą: įsigijo „Chateau d'Armailhac“, „Chateau Clerc Milon“, bendradarbiaudamas su Robertu Mondavu sukūrė „Opus One“ vyną ir pridėjo vyno dvarų Čilėje ir Limoux.

Žaliava: „Cabernet Franc“ , „ Cabernet Sauvignon“ , „ Carmenere“ , „ Syrah“

Produkto savybės: Vynas gaminamas iš rankomis nuskintų vynuogių. Giliai rubino raudonos spalvos. Aromatas yra intensyvus ir elegantiškas, su tamsiomis vyšniomis su tamsiomis uogomis, eukalipto ir kavos užuominomis. Skonis yra gerai subalansuotas, gausiai uogų ir stiprus, pasižymintis ilgu aštrumu.

Derinimas su maistu: Puikus raudonos mėsos patiekalų iš jautienos ir ėrienos bei ant grotelių keptų patiekalų iš raudonos mėsos palydovas.

Patiekimo temperatūra: Rekomenduojama patiekti atvėsintą iki 16-18 ° C temperatūros.

Stiprumas: 14 % alc. vol.

Talpa: 0,75

7804462000089

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Brandintas
Gėrimo stiprumas
14%
Šalis
Čilė
0