Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Baltas vynas: Terra Cruz Apasionado White, pusiau sausas

Aukso geltonumo pusiau sausas vynas. Aromate yra atogrąžų vaisių, taip pat ananasų ir vos juntamų skrudintų natų. Skonis yra šiek tiek sviestinis ir kreminis, gaivus ir minkštas. Vynas iš dalies brandinamas prancūziško ir amerikietiško ąžuolo statinėse 5 mėnesius, todėl vynas turi gražią ir elegantišką struktūrą.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Čilė

Terra Cruz Apasionado White


Kilmės šalis:
Čilė,Centrinis slėnis

Gamintojas:  Terra cruz, Čilė.

Gamintojo adresas: http://terracruz.com/our-wines/

Vertinimas: https://www.vivino.com/terra-cruz-apasionado-white/w/4546931?year=2015

Aprašymas: „Terra Cruz“ buvo įkurta derlingose ​​vieno garsiausių vynuogių auginimo slėnių žemėse pasaulyje, Čilės centrinis slėnis. Mūsų vynų koncepciją ir stilių specialiai sukūrė mūsų vyndarys kartu su italų vyno konsultantu, siekdami sukurti unikalią koncepciją - Čilės vynai, turintys savitą italų įtaką.Centrinio slėnio regionas-tai yra produktyviausias ir tarptautiniu mastu žinomas Čilės vyno regionas, kurį sudaro Maipo, Rapel, Curicó ir Maule slėnis. Jis plečiasi nuo Santjago iki maždaug 300 km į pietus, o vasarą vidutiniškai 20 laipsnių šilumos skirtumas yra puikus oras vynuogių auginimui.

Be to, dirvožemio struktūra, struktūra ir cheminės savybės yra svarbios vynuogių auginimui. Todėl Centriniame slėnyje raudonieji vynai paprastai yra rafinuoti ir gerai struktūrizuoti, o baltieji - ryškūs, subalansuoti ir turintys platų aromatų vyną.

Žaliava: Sauvignon Blanc , Moscato.

Produkto savybės: Aukso geltonumo pusiau sausas vynas. Aromate yra atogrąžų vaisių, taip pat ananasų ir vos juntamų skrudintų natų. Skonis yra šiek tiek sviestinis ir kreminis,  gaivus ir minkštas. Vynas iš dalies brandinamas prancūziško ir amerikietiško ąžuolo statinėse 5 mėnesius, todėl vynas turi gražią ir elegantišką struktūrą.

Derinimas su maistu: Mėgaukitės su įvairiais žuvies patiekalais, kalakutiena ir vištiena. Jis taip pat tinka prie makaronų ir įvairių desertų.

Patiekimo temperatūra: Rekomenduojama patiekti atvėsintą iki 10-14°C temperatūros..

Stiprumas: 12 % alc. vol.

Talpa: 0,75

4740158008256

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Brandintas
Gėrimo stiprumas
12%
Šalis
Čilė
0