Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Raudonas vynas: Tonno Syrah Terre Siciliane Organic, sausas

Tamsiai raudonos spalvos. Aromatas intensyviai uogiškas, išsiskiria juodieji serbentai ir tamsios slyvos, dedama saldymedžio, juodojo šokolado ir šviežių žolelių. Skonis yra sotesnis nei vidutiniškai, struktūrinis uogiškumas yra gerai subalansuotas su minkštais taninais.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Italija

Tonno Syrah Terre Siciliane Organic

Kilmės šalis: Italija, Sicillija.

Gamintojas:  Mare Magnum Srl.

Gamintojo adresas: https://www.terramaremagnum.com/

Vertinimas: https://www.vivino.com/tonno-syrah/w/6328128?year=2017

Aprašymas: Šiandien yra žinoma, kad visame pasaulyje yra daugybė vyninių, galinčių gaminti aukštos kokybės vynus. Taigi, nors yra geras brangių vynų pasirinkimas, iš tikrųjų didžiausia paklausa yra rūšiniams vynams už prieinamą kainą. Tai yra segmentas, į kurį orientuota „Mare Magnum“. Mes kuriame kokybiškus produktus, kurie gali padėti jums ir jūsų verslui pasiekti sėkmės. Mes abu, Takis Soldatos ir Mario Calzolari, per pastaruosius 30 metų užėmėme lyderio pozicijas vyno pramonėje. Dirbdami kartu sukūrėme naują vyno kompaniją „Mare Magnum“, gaminančią įvairiuose Italijos regionuose, tokiuose kaip Apulija, Abrucai, Sicilija ir Venetas. Be to, mūsų tarptautinė vyndarių komanda nuolat keliauja po pasaulį, bendradarbiauja su vietos gamintojais ir kuria kitus viliojančius ir šiuolaikinius vynus. Šiuo metu dalyvaujame tokiose įvairiose vietose kaip Prancūzija, Ispanija, Graikija, Pietų Amerika, Australija, Graikija ir Pietų Afrika. Kiekvienoje šalyje ir prie kiekvieno vyno svarbiausi tikslai yra puikus kainos ir kokybės santykis patrauklioje ir naujoviškoje pakuotėje.

Žaliava: Syrah

Produkto savybės: Tamsiai raudonos spalvos. Aromatas intensyviai uogiškas, išsiskiria juodieji serbentai ir tamsios slyvos, dedama saldymedžio, juodojo šokolado ir šviežių žolelių. Skonis yra sotesnis nei vidutiniškai, struktūrinis uogiškumas yra gerai subalansuotas su minkštais taninais.

Derinimas su maistu: Raudona mėsa, kepsninė, makaronų patiekalai, pomidorų padažai ir brandinti sūriai.

Patiekimo temperatūra: 14-16 ° C temperatūros.

Stiprumas: 14,5 %  alc. vol.

Talpa: 0,75

7340048604864

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Gėrimo stiprumas
14.5%
Šalis
Italija
0