Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Putojantis baltas vynas: Mas Pere Brut Reserva Cava, sausas

Macabeo vynuogės suteikia elegancijos ir gaivumo, „Xarel-lo“ stuburą ir „Parellada“ aromatą. Šis derinys susimaišo į perlamutrinį putojantį gėrimą po 18 mėnesių butelio fermentacijos, o tai kelia gėrimo „Reserva“ klasę. Nuostabūs burbuliukai išryškina jazminų, džiovintų riešutų ir šiek tiek medaus aromato mišinį, nors gėrimas yra klasiškai sausas.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Ispanija

Mas Pere Brut Reserva Cava


Kilmės šalis:
Ispanija

Gamintojas:  Pere Ventura SL

Gamintojo adresas: http://www.pereventura.com

Vertinimas: https://www.vivino.com/mas-pere-reserva-brut/w/3938374

Aprašymas: 1990-aisiais  Pere Ventura įkurtas Katalonijos cava sostinėje Sant Sadurni d'Anoia (Penedes), cava house šiandien pakilo į cava pasaulio viršūnę. Cava yra šeimos „Ventura“ genuose - jo prosenelis buvo vienas iš cava gamybos tradiciniu šampano metodu pradininkų. „Penedes“ yra geriausia cava auginimo vieta aromatingoms „Macabeo“, „Xarel-lo“ ir „Parellada“ vynuogėms. Iš Viduržemio jūros tekanti vėsesnė oro masė išaugina būtiną vynuogių šviežumą ir rūgštumą, o ilgas saulėtas laikotarpis užtikrina vynuogių brandą iki galo. Visa tai palaiko tvarus ekologinis ūkininkavimas, kuris yra „Señor Pere Ventura“ širdis. Taip gimė ši „žvaigždė“.

Žaliava: Macabeo , Parellada , Xarel-lo

Produkto savybės:  Macabeo vynuogės suteikia elegancijos ir gaivumo, „Xarel-lo“ stuburą ir „Parellada“ aromatą. Šis derinys susimaišo į perlamutrinį putojantį gėrimą po 18 mėnesių butelio fermentacijos, o tai kelia gėrimo „Reserva“ klasę. Nuostabūs burbuliukai  išryškina jazminų, džiovintų riešutų ir šiek tiek medaus aromato mišinį, nors gėrimas yra klasiškai sausas.

Derinimas su maistu:  Kilnus  gėrimas, bet ir tikrai vertas kompanionas šalia tapų / užkandžių ir Viduržemio jūros jūros gėrybių paelijos pasirinkimo.

Patiekimo temperatūra: Patiekiamas atvėsintas iki 6-7°C temperatūros.

Stiprumas: 11,5  % alc.vol.

Talpa: 0,75

8426998258759

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
putojantis
Gėrimo stiprumas
11.5%
Šalis
Ispanija
0