Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Putojantis baltas vynas: Mas Pere Brut Seleccio Cava, sausas

Putojantis vynas su gražiu žalsvai geltonu, auksiniu atspalviu. Su smulkiu ir nuolatiniu burbulu, kuris yra 18 mėnesių butelio fermentacijos rezultatas. Aromate vyrauja žalieji obuoliai ir citrusiniai vaisiai. Skonis yra elegantiškas, gyvas ir maloniai putojantis.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Ispanija

Mas Pere Brut Seleccio Cava


Kilmės šalis:
Ispanija

Gamintojas:  Pere Ventura SL

Gamintojo adresas: http://www.pereventura.com

Vertinimas: https://www.vivino.com/mas-pere-cava-brut-seleccio/w/1779207

Aprašymas: 1990-aisiais  Pere Ventura įkurtas Katalonijos cava sostinėje Sant Sadurni d'Anoia (Penedes), cava house šiandien pakilo į cava pasaulio viršūnę. Cava yra šeimos „Ventura“ genuose - jo prosenelis buvo vienas iš cava gamybos tradiciniu šampano metodu pradininkų. „Penedes“ yra geriausia cava auginimo vieta aromatingoms „Macabeo“, „Xarel-lo“ ir „Parellada“ vynuogėms. Iš Viduržemio jūros tekanti vėsesnė oro masė išaugina būtiną vynuogių šviežumą ir rūgštumą, o ilgas saulėtas laikotarpis užtikrina vynuogių brandą iki galo. Visa tai palaiko tvarus ekologinis ūkininkavimas, kuris yra „Señor Pere Ventura“ širdis. Taip gimė ši „žvaigždė“.

Žaliava: Macabeo , Parellada , Xarel-lo

Produkto savybės:  Putojantis vynas su gražiu žalsvai geltonu, auksiniu atspalviu. Su smulkiu ir nuolatiniu burbulu, kuris yra 18 mėnesių butelio fermentacijos rezultatas. Aromate vyrauja žalieji obuoliai ir citrusiniai vaisiai. Skonis yra elegantiškas, gyvas ir maloniai putojantis.

Derinimas su maistu:  Idealus pasirinkimas kaip aperityvas. Malonu ragauti prie žuvies ir makaronų  bei baltos mėsos patiekalų.

Patiekimo temperatūra: Patiekiamas atvėsintas iki 5-6°C temperatūros.

Stiprumas: 11,5  % alc.vol.

Talpa: 0,75

8426998259756

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Gėrimo stiprumas
11.5%
Šalis
Ispanija
0