Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Putojantis baltas vynas: „Casa Charlize Prosecco“ DOC Brut, sausas

„Casa Charlize Prosecco“ yra harmoningas putojantis vynas, maloniai gaivus skonis ir sodriai išliekantys burbuliukai. Gelsvos šiaudų spalvos su šiek tiek žalsvu blizgesiu. Skonis akacijos žiedų, obuolių, citrinų ir greipfrutų.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Italija

„Casa Charlize Prosecco“ DOC Brut


Kilmės šalis: I
talija

Gamintojas:  MG SPA

Vertinimas: https://www.vivino.com/casa-charlize-tuscany-prosecco/w/8842169

Aprašymas„Casa Charlize“ vynai yra „Cantine Casa Charlize“ ir šimtametės „Castellan“ vyninės bendradarbiavimas, stebint jų patirtį ir profesionalius vyndarius. Šiandieninis vyno pasirinkimas buvo sąmoningai sukurtas siekiant sujungti klasikinių itališkų vynų kokybę ir reputaciją, vyninių istoriją ir vyno mėgėjus, vertinančius vyno gamybos tradicijas.

Šeši vynų serijos vynai yra iš garsiausio Italijos regiono Toskanos - žinomo dėl kraštovaizdžio grožio, istorinių vietų ir vyno gamybos tradicijų. Be to, yra vaisių ir saulėto Pinot Grigio pasirinkimas iš saulėtosios Sicilijos ir „Primitivo“, švelnaus rūgštumo Apulijos regiono „karaliaus“.Naujausias šios šeimos vynas buteliuose yra vaisinis ir žolinis baltasis vynas „Vermentino“, šviežia ir persikinė rožinė „Rosato“ bei legendinis raudonasis vynas „Chianti Riserva“, kuriame raudonos uogos susipina su juodojo šokolado natomis.Paklausiausi šios serijos vynai - „Pinot Grigio“ ir „Cuvée Forte“ - taip pat bus parduodami kaip 3 litrų supakuoti vynai nuo 2020 m. Pavasario.Nuo 2020 m. Rugsėjo „prosecco“ ir putojantys vynai buvo pridėti prie „Casa Charlize“ prekės ženklo. Burbuliniai gėrimai yra iš garsiojo Veneto regiono.

Žaliava: Glera vynuogė

Produkto savybės:  „Casa Charlize Prosecco“ yra harmoningas putojantis vynas, maloniai gaivus skonis ir sodriai išliekantys burbuliukai. Gelsvos šiaudų spalvos su šiek tiek žalsvu blizgesiu. Skonis akacijos žiedų, obuolių, citrinų ir greipfrutų.

Derinimas su maistu:  Idealiai tinka kaip aperityvas ir savarankiškam malonumui, bet taip pat prie lengvų užkandžių ir užkandžių - jūros gėrybių, salotų ir kt.

Patiekimo temperatūra: Patiekiamas atvėsintas iki 6-8°C temperatūros.

Stiprumas: 11  % alc.vol.

Talpa: 0,75

4740158009215

Papildoma informacija

Tūris
750 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
putojantis
Gėrimo stiprumas
11%
Šalis
Italija
0