Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Konjakas REMY MARTIN VS Superieur

Pierrette Trichet „Rémy Martin“ konjako namų vyriausias meistras 2007 m. sukūrė "Rémy Martin VS Supérieur" kaip aukščiausius standartus atitinkantis konjakas V.S. konjakų kategorijoje, gaminamas tik iš 100% Petite Champagne regione užaugintų vynuogių. Skonis: Labai aromatingas, subalansuotu šviežių vaisių su ąžuolo užuominomis. Poskonis: nesudėtingas, vidutinio ilgumo, gerai subalansuotas. Aromatas: Saldūs vaisių bei gėlių kvapai, šiek tiek obuoliai ir laukiniai persikai, vanilės ir šviežios pipirmėtės užuominos.

Alk.: 40%

Tūris: 700ml.
Kilmės šalis: Prancūzija

REMY MARTIN VS Superieur

Kilmės šalis: Prancūzija

Gamintojas: E. Remy Martin & Co

Gamintojo adresas: www.remy-cointreau.com

Vertinimas: http://www.insearchofelegance.net/blog/2017/4/3/review-st-remy-authentic-xo-french-brandy

Aprašymas: Pavadinimas "Rémy Martin" kilęs iš bendrovės įkūrėjo vardo Rémy, gimusio 1695 m. netoli "Rouillac". Vynuogių augintojas 1724 m. sukūrė konjako prekybos namus. Po jo mirties 1773 m.  anūkas, taip pat Rémy, tęsė verslą. 1841 m. Paul-Emile-Remy Martin perėmė verslo kontrolę, nuspręndė naudoti butelių ir dėžučių logotipe šaulio žvaigždyno mitologinę būtybę. Nuo to laiko "Rémy Martin" prekės ženklas naudoja išskirtinį kentauro logotipą. 1991 m. Rémy Martin konjako namai buvo įtraukti Rémy Cointreau į šeimos grupę.

 Visuose "Rémy Martin" konjakuose yra "Cognac Fine Champagne" apibūdinimas, o tai reiškia, kad jie yra išimtinai iš "Grande Champagne" ir "Petite Champagne" "Eaux-de-vie" distiliatų mišinio, kuriame ne mažiau kaip 50% iš "Grande Champagne". Dėl kalkėto dirvožemio, šie "eaux-de-vie" distiliatai turi puikų brandinimo potencialą ir ypatingą aromato intensyvumą. Nuo 1948 m., vadovaujant André Renaudui „Rémy Martin“ namams, buvo padarytas išskirtinai teisingas žingsnis, kuris padėjo verslo sėkmės pamatus. Jis 1960 m. sukurė "Alliance Fine Champagne" ("Fine Champagne Alliance") kooperatyvą, kuris iki šiol apjungia tūkstantį "Petite Champagne" ir "Grande Champagne" vynuogių augintojų ir tiekia beveik 90 proc. distiliatų gamybai. "Rémy Martin House" valdo daugiau nei 80% "Fine Champagne" konjakų rinkos.

Rémy Martin namai naudoja tradicinį distiliavimo metodą (išlaikydamas nuosėdas, naudojamas vynuogių vyno gamyboje) mažuose vario puoduose. Brandinama "Limousin" tipo ąžuolo statinėse.

Nuo 2014 m. iki dabar konjako rūsio vyriausias meistras yra 34 metų amžiaus Baptiste Loiseau, kuris atsakingas už gamybą, brandinimą, skirtingų distiliatų maišymą ir galutinius išskirtinių konjakų skonius ir aromatus.

Produkto savybės:  Pierrette Trichet „Rémy Martin“ konjako namų vyriausias meistras 2007 m. sukūrė "Rémy Martin VS Supérieur" kaip aukščiausius standartus atitinkantis konjakas V.S. konjakų kategorijoje, gaminamas tik iš 100% Petite Champagne regione užaugintų vynuogių.

Skonis: Labai aromatingas, subalansuotu šviežių vaisių su ąžuolo užuomenomis.

Poskonis: nesudėtingas, vidutinio ilgumo, gerai subalansuotas.

Aromatas: Saldūs vaisių bei gėlių kvapai, šiek tiek obuoliai ir laukiniai persikai, vanilės ir šviežios pipirmėtės užuomenos.

Vartojimas:  Rekomenduojama grynas su ledu arba kokteliuose su “ginger ale”.

Stiprumas: 40 % alc. vol.

Talpa: 0,7

3024480007462

Papildoma informacija

Tūris
700 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Brandintas
Gėrimo stiprumas
40%
Šalis
Prancūzija
0