Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Brendis ST. REMY Authentic VSOP

"St-Rémy VSOP" įkūnija skonį, šiam prekiniam ženklui atnešusią tokią įspūdingą sėkmę. Išlaikytas originalaus receptas suteikia, mažų, šviežiai surinktų raudonųjų uogų distiliatui, glotnų, subalansuotą, saldų vanilės bei ąžuolinį skonį.

Alk.: 40%

Tūris: 700ml.
Kilmės šalis: Prancūzija

ST. REMY Authentic VSOP

Kilmės šalis: Prancūzija

Gamintojas: Cointreau

Gamintojo adresas: www.remy-cointreau.com

 

Aprašymas: Verslininkas Paul-Emile Rémy Martin įkūrė brendžio daryklą, gaminančią aukštos kokybės „Eaux-de-vie“ ir brendį 1886 m. Prancūzijoje Luaros slėnyje, mažame Machecoul kaime, apsuptame vynuogynų, kuris garsėjo kokybiškų vynų gamyba. Distilerijos pavadinimas siejasi ne tik su  steigėjo vardu. Vardas St-Rémy yra nuoroda į įtakingą Reimso vyskupą, kuris pakrikštijo Clovis, pirmąjį Prancūzijos karalių: tai buvo tikras prancūzų pasididžiavimo ir paveldo simbolis.

Didėjant St-Rémy" brendžių pardavimams Prancūzijoje ir 1920 m. pradėjo eksportą į kitas Europos šalis, Amerikos žemyną, po to - Pietryčių Azija, Afrika ir Australija. Nors "St-Rémy" brendis prancūziškas brendis išliko nepasikeitęs daugiau nei šimtmetį. Nuo 1949 m. "St-Rémy" buvo pirmasis prekinis ženklas, kurio brendžiai parduodami neįprastame juodo stiklo butelyje, kas vėliau priimta kaip standartas brendžio pasaulyje. Iš pradžių šis brendis buvo parduodamas kaip "Fine St-Rémy", o 1980 m. papildytas dar vienu Napoléon VSOP ir nuo 1990 m. prijungtas dar vienu brendžiu "Napoléon XO". Per pastaruosius 20 metų, laimėjo eilę apdovanojimų tarptautiniuose konkursuose.

Šio brendžio skonį kuria St-Rémy brendžio namų vyriausia ‚eaux-de-vies“  maišymo meistrė - Cécile Roudaut.

Glotnus, subtilus ir gerai subalansuotas, jo charakteris išreiškia elegantišką visų Prancūzijos vyno regionų - garsiausių Prancūzijos „terroirs“ - įvairovę. Vynai surenkami iš įvairių prancūzų vynuogynų: Bordo,  Burgundijos, Šampanės, Beaujolais, Ronos ir Loire slėnių, Languedoc Roussillon. Visi "St-Rémy eaux-de-vie" du kartus distiliuojami, brandinami mažuose prancūziško ąžuolo statinėse.

Produkto savybės:  "St-Rémy VSOP" įkūnija skonį, šiam prekiniam ženklui atnešusią tokią įspūdingą sėkmę. Išlaikytas originalaus receptas suteikia, mažų, šviežiai surinktų raudonųjų uogų distiliatui, glotnų, subalansuotą, saldų vanilės bei ąžuolinį skonį. 

Vartojimas:  Patiekiamas kambario temperatūros.  Rekomenduojama prie kavos, karšto šokolado arba į kokteilius.

Stiprumas: 36 % alc. vol.

Talpa: 0,7

3161420001972

Papildoma informacija

Tūris
700 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Brandintas
Gėrimo stiprumas
40%
Šalis
Prancūzija
0