Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Romas KANICHE Barbados Reserve Rum 40%, 700ml

Šis romas, brandintas burbono statinėse Barbadose, vėliau brandintas konjako statinėse, esančiose konjako Ferrando dvare, turi tipišką barbadietišką romo stilių su šviežia mediena, karamele, vanile ir cinamono natomis.

Alk.: 40 %

Tūris: 700ml.
Kilmės šalis: Barbadosas.

Romas KANICHE Barbados Reserve Rum 40%, 700ml

Kilmės šalis: Barbadosas.

Gamintojas:  M. Ferrand.

Gamintojo adresas: http://maisonferrand.com/content/kaniche-rum/#tab-id-2

Vertinimas:  https://rumratings.com/brands/1342-kaniche-reserve

Aprašymas: Maisonas Ferrandas yra vienas iš pirmaujančių pasaulio butikų gamintojų gerųjų alkoholinių gėrimų ir istorinio stipriųjų gėrimų judėjimo architektas. Bendrovę įkūrė Alexandre'as Gabrielis 1989 m., Siekdamas išsaugoti senus amatų gamybos metodus, kurie užfiksuoja tikrąją dvasios išraišką ,  ir įsipareigojo iš naujo peržiūrėti klasiką, kartu skatindamas naujoves.2017 m. Kovo mėn. Maisonas Ferrandas Barbadose įsigijo Vakarų Indijos romo varyklą ir trečdalį garsiosios, kuriai priklauso „Clarendon“, „Long Pond“ ir „Inswood“ varyklos. Dėl šių išskirtinių gamybos įrankių Alexandre'as Gabrielis įgyvendino savo nuostabių romų kūrimo viziją vykdydamas eksperimentinį procesą, kuris sujungia šiuolaikines technikas su protėvių metodais, kaip gaminti puikius romus.

Produkto savybės: Šis romas, brandintas burbono statinėse Barbadose, vėliau brandintas konjako statinėse, esančiose konjako Ferrando dvare, turi tipišką barbadietišką romo stilių su šviežia mediena, karamele, vanile ir cinamono natomis.

Brandinimas: ne mažiau kaip 3 metus burbono, vėliau konjako statinėse.

Vartojimas:  Nuostabus gurkšnojimui ir kokteiliams

Stiprumas: 40 % alc.vol.

Talpa: 0,70

3460410522429

Papildoma informacija

Tūris
700 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Brandintas
Gėrimo stiprumas
40%
Šalis
Barbadosas
0