Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
31,99 €
Jums gali patikti  18
(18)

.

Laikinai nėra

Tekila CAZCABEL Blanco 38°


“Cazcabel” Blanco tekila yra šios produktų šeimos pasididžiavimas. Gaminama iš saulės nuglostytų, mėlynųjų agavų augančių Jalisco regione ši tekila pasižymi gaiviu ir aiškiu, atliepiančiu natūralią, žmogaus mažai paliestą Meksikos gamtą agavos skoniu. „Cazcabel“ Blanco dominuoja gaivūs, puikiai subalansuoti žemiški agavos ir citrusų skoniai. Kvape juntamas žemiškas agavos aromatas bei aštriųjų prieskonių bei citrusų užuominos. Poskonis – aiškus su juodojo pipiro užuomina ir lengvu dūmo poskoniu pabaigoje.

Alk.: 38%

Tūris: 700ml.
Kilmės šalis: Meksika

CAZCABEL Blanco

Kilmės šalis: Meksika.

Gamintojas:  Cazcabel Tequila

Gamintojo adresas: https://cazcabel.com/

 

Aprašymas: "Cazcabel" tekila gaminama nedidelėje tekilos distilerijoje, įsikūrusioje Arandas miestelyje esančiame Jalisco kalnuose, Meksikoje.

Produkto savybės:  “Cazcabel” Blanco tekila yra šios produktų šeimos pasididžiavimas. Gaminama iš saulės nuglostytų, mėlynųjų agavų augančių Jalisco regione ši tekila pasižymi gaiviu ir aiškiu, atliepiančiu natūralią, žmogaus mažai paliestą Meksikos gamtą agavos skoniu. „Cazcabel“ Blanco dominuoja gaivūs, puikiai subalansuoti žemiški agavos ir citrusų skoniai. Kvape juntamas žemiškas agavos aromatas bei aštriųjų prieskonių bei citrusų užuominos. Poskonis – aiškus su juodojo pipiro užuomina ir lengvu dūmo poskoniu pabaigoje.

Žaliava: Mėlynoji agava.

Spalva: Šviesi.

Vartojimas:  Vartojamas grynas arba kaip sudedamoji kokteilių dalis. Tinka maišyti su su obuolių sultymis.

Stiprumas: 38% alc. vol.

Talpa: 0,70 

5060361960165

Papildoma informacija

Tūris
700 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Gėrimo stiprumas
38%
Šalis
Meksika
0