Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Viskis DALMORE 12 Year old, brandintas

Šis viskis brandinamas ne mažiau kaip 12 metų amerikietiško balto ąžuolo burbono ir oloroso chereso vienetinėse statinėse. Tačiau sudėtyje yra net 1960m salyklo. Jau brandintas salyklas brandinamas 9 metus balto ąžuolo burbono statinėse, tuomet 50% turinio perpilama į 30 metų senumo retas Matusalem oloroso chereso vyno statines ir brandinamas 2 metus.

Alk.: 40%

Tūris: 700ml.
Kilmės šalis: Škotija

DALMORE 12 Year old

Kilmės šalis: Škotija

Gamintojas:  Whyte and Mackay Ltd. Dalmore House

Gamintojo adresas: http://www.thedalmore.com

 

Aprašymas: 1839m. prekybininkas ir opiumo kontrabandininkas seras Aleksandras Mathesonas įkūrė “Dalmore” viskio daryklą didžiausio  ir garsiausio Škotijos  viskio regiono Highlands   šiaurinėje pakrantėje. „Dalmore“ viskis paženklintas didinga elnio emblema, kuri byloja apie šio viskio herojinę ir karališką kilmę, kai 1263m. Škotijos karalius Aleksandras III, šio viskio daryklos įkūrėjo protėviui, atsidėkodamas už  išgelbėta gyvybę nuo elnio dūrio, leido naudoti elnio galvą šeimos herbe. “Dalmore” viskio darykla buvo susijungta su Whyte&Mackay Ltd. 1960m.Dabar “Dalmore” viskiai vieni seniausių, rečiausių ir labiausiai vertinamų pasaulyje.

Produkto savybės: Šis viskis brandinamas ne mažiau kaip 12 metų amerikietiško balto ąžuolo burbono  ir oloroso chereso vienetinėse statinėse. Tačiau sudėtyje yra net 1960m salyklo. Jau brandintas salyklas brandinamas 9 metus balto ąžuolo burbono statinėse, tuomet 50% turinio perpilama į 30 metų senumo retas Matusalem oloroso chereso vyno statines ir brandinamas 2 metus. Toliau šie skirtingai brandinami viskiai sumaišomi ir likusį periodą gautas mišinys brandinamas chereso statinėse. Šiam viskiui būdinga tamsi raudonmedžio spalva, dominuojantys apelsinų, džemo, ir šiltų prieskonių aromatai, turtingas, puikiai subalansuotas, palaipsniui atsiskleidžiantis ir ilgai burnoje išliekantis skonis su citrusinių vaisių, pyrago, kavos, slyvų, cinamono bei vanilės užuominomis.

Spalva: Tamsi gintaro.

Vartojimas:  Vartojamas grynas tulpės formos taurėje.

Stiprumas: 40% alc. vol.

Talpa: 0,70

Apdovanojimai:

Sidabro medalis Tarptautiniame vyno ir spiritinių gėrimų konkurse 2010m.

Aukso medalis Pasaulinių spiritinių gėrimų konkurse San Franciske 2009m.

 

5010196111010

Papildoma informacija

Tūris
700 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Brandintas
Gėrimo stiprumas
40%
Šalis
Škotija
0