Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Viskis WHYTE & MACKAY Special, brandintas

Tamsios gintaro spalvos, išskirtinai švelnaus, sodraus, turtingo skonio ir aromato su saldžių vaisių natomis viskis. „Whyte&Mackay“ – bene vienintelis maišytas škotiškas viskis, kurio gamybai naudojama 2-gubo brandinimo technologija: net 35-ių kruopščiai atrinktų ir jau 4-8 metus brandintų aukščiausios kokybės iš visų 4 Škotijos regionų miežių salyklų mišinys brandinamas 3 mėnesius specialiai atrinktose Gonzales Byass vyninės oloroso chereso statinėse

Alk.: 40%

Tūris: 700ml.
Kilmės šalis: Škotija

WHYTE & MACKAY Special

Kilmės šalis: Škotija

Gamintojas:  Whyte and Mackay Ltd. Dalmore House

Gamintojo adresas: www.whyteandmackay.com

 

Aprašymas: Whyte and Mackay Ltd. - viena seniausių viskio daryklų Škotijoje, įkurta 1844m. Glasgo mieste dviejų pirklių James Whyte ir Charles Mackay,kurių tikslas buvo sukurti “kitokį” viskį.  Šiuo metu tai garsus viskių gamintojas, kuris priklauso antrai didžiausiai gėrimų grupei pasaulyje, o jo produkcija pripažinta ne tik vartotojų bet ir specialistų; t.y. per paskutinius 2 metus Whyte and Mackay Ltd gaminami viskiai ir viskio daryklos pelnė daugiau kaip 30 tarptautinių apdovanojimų.

Produkto savybės: Tamsios gintaro spalvos, išskirtinai švelnaus, sodraus, turtingo skonio ir aromato su saldžių vaisių natomis viskis. „Whyte&Mackay“ – bene vienintelis maišytas škotiškas viskis, kurio gamybai naudojama 2-gubo brandinimo technologija: net 35-ių kruopščiai atrinktų ir jau 4-8 metus brandintų aukščiausios kokybės iš visų 4 Škotijos regionų miežių salyklų mišinys brandinamas 3 mėnesius specialiai atrinktose Gonzales Byass vyninės oloroso chereso statinėse,  toliau šis viskio meistrų kūrinys sumaišomas  su 6 salyklų grūdiniu viskiu ir gautas naujas mišinys brandinamas antrą kartą. Papildomas brandinimas šiam viskiui suteikia nepriekaištingą kokybę bei unikalų skonį, tekstūrą ir aromatą.   Iš paprastų pagrindinių sudėtinių dalių (grūdų, mielių, tyro vandens), garsaus viskio maišytojo Ričardo Patersono įgūdžių ir jo atidžios gamybos proceso priežiūros pagalba per ilgą laiką dvigubo brandinimo metu Whyte&Mackay viskis tampa IŠSKIRTINIU.

Spalva:  Tamsi gintaro.

Vartojimas:  Vartojamas grynas arba su šlakeliu šalto vandens.

Stiprumas: 40% alc. vol.

Talpa: 0,70

5010196065061

Papildoma informacija

Tūris
700 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Brandintas
Gėrimo stiprumas
40%
Šalis
Škotija
0