Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Viskis BRUICHLADDICH Port Charlotte Single Malt, brandintas

 Bruichladdich Port Charlotte Single Malt Scottish Barley - tai škotiškas vienos daryklos 100% (distiliavimas, brandinimas ir išpilstymas atliekami toje pačioje distilerijoje) salyklinis viskis, kurio gamybai naudojami tik Škotijoje užauginti miežiai. Pagamintas Islay saloje. Ypatingai stipriai dūmiškas (40 PPM) viskis. Naudojama nešalta filtracija. Brandinamas amerikietiško ąžuolo statinėse. Viskių maišymo vyriausias meistras Jim McEwan sugeba šiame viskyje puikiai suderinti elegantišką vaisiškumą ir šiai distilerijai būdingą sodrų durpiškumo stilių.

Alk.: 50%

Tūris: 700ml.
Kilmės šalis: Škotija

BRUICHLADDICH Port Charlotte Single Malt

Kilmės šalis: Škotija

Gamintojas:  Bruichladdich Distillery Co Ltd

Gamintojo adresas: www.bruichladdich.com

Aprašymas: Bruichladdich distilerija yra įsikūrusi Islay saloje Škotijoje, kurioje gaminami viensalyklliai škotiški viskiai ir džinai. Ji nuo 2012 metų priklauso Rémy Cointreau grupei ir yra viena iš aštuonių saloje veikiančių distilerijų. Bruichladdich - buvo įkurta 1881 m. Brolių Harvey - William, John ir Robertas - prie Loch Indaal pakrantės, salos vakarinėje dalyje. Pastatai buvo suprojektuoti ir pastatyti modernaus dizaino, skirtingai nei Isle's kitos senesnės distiliavimo gamyklos, kurios būdavo rekonstruotos iš senų ūkių pastatų. Bruichladdich buvo pastatyta iš pakrantės akmenų ir yra labai efektyviai išdėstyta ratu aplink didelį, erdvų kiemą. Distileriją 2000 metais įsigijo privačių investuotojų grupė, kurie vyriausiuoju daryklos meistru ir gamybos direktoriu paskyrė Jim McEwan, prieš tai daug metų dirbusį Bowmore darykloje. Jis visą distileriją rekonstravo, išlaikydamas originalų Viktorijos laikų dekorą ir tą pačią "Harvey" įrangą, kuri tebenaudojama ir šiandien. Čia didžiausia vertybė yra žmonės, dirbantys distilerijoje, jų patirtis ir požiūris, atsidavimas reikalui kurį jie daro, todėl gamyboje vis dar nenaudojami jokie kompiuteriai ir automatizavimo procesai.  Visą informaciją vis dar perduoda žodžiu arba dažniausiai tiesiog užrašo ant sienų kreida ir didžiąja dalimi tebenaudodami senuosius matuoklius bei kitą įrangą. Anuomet, distilerija buvo pripažinta pavyzdine viskio darykla pasaulyje, o dabar tai vieta, kurioje modernus požiūris į viskio gaminimo procesą glaudžiai sąveikauja su autentiškumu ir noru išsaugoti praėjusio šimtmečio distilerijos gaminimo bei buities patirties paveldą ir autentiškumą.  Visa tai padeda išlaikyti senųjų gamybos tradicijų puoselėjimo dvasią, tačiau laužo daugumos viskių nustatytus. Originalų viskių skonį lemia tai, kad  jie ne tik distiliuojami bet ir brandinami statinėse Islay saloje ant pačio vandenyno kranto, kur ypatingai stipriai įtakojami sūraus vandenyno bangų bei vėjo atnešamų druskų. Daugelis Bruichladdich viskių gaminami ribotais kiekiais.

Produkto savybės: Bruichladdich Port Charlotte Single Malt Scottish Barley - tai škotiškas vienos daryklos 100% (distiliavimas, brandinimas ir išpilstymas atliekami toje pačioje distilerijoje) salyklinis viskis, kurio gamybai naudojami tik Škotijoje užauginti miežiai. Pagamintas Islay saloje. Ypatingai stipriai dūmiškas (40 PPM) viskis. Naudojama nešalta filtracija. Brandinamas amerikietiško ąžuolo statinėse. Viskių maišymo vyriausias meistras Jim McEwan sugeba šiame viskyje puikiai suderinti elegantišką vaisiškumą ir šiai distilerijai būdingą sodrų durpiškumo stilių.

Spalva: šviesiai geltona.

Aromatas: Pirmiausiai atsiskleidžia jodas, druska, taip pat ir degintas ąžuolas, juodieji pipirai, paprika, tabako lapai.

Skonis: Dūminis, kompleksiškas, miežių saldumas, jūros bangų gaivumas bei druskingumas, irisas, vanilė.Poskonis: ilgai išsilaikantis, juntamas degintas ąžuolas, citrusiniai vaisiai.

Vartojimas:  Rekomenduojamas grynas arba su šiek tiek ledo.

Stiprumas: 50% alc. vol.

Talpa: 0,70

5055807409940

Papildoma informacija

Tūris
700 ml
Gėrimo rūšis
Alkoholinis
Brandintas
Gėrimo stiprumas
50%
Šalis
Škotija
0