Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
200,00 €
Jums gali patikti  18
(18)

.

Baltų Rožių puokštės

Papildoma informacija

Rožių kiekis

Gėles pristatome tik Vilniaus mieste.

Užsakius ir apmokėjus iki 18:30 val. užsakymą pristatyti galime tą pačią dieną.

Norite padaryti didelę staigmeną ar palikti nepamirštamą įspūdį? Rožių puokštės – geriausias pasirinkimas. Tokiai gausybei žiedų ir užburiančiam rožių aromatui atsispirti paprasčiausiai neįmanoma!

Puokštėms mūsų floristai siūlo rinktis klasikines baltos arba raudonos spalvos rožes. Parinkome įspūdingai atrodančias gėlių rūšis, kurios žavi savo žiedlapių gausa ir besiskleisdamos parodo visą savo žavesį. Galite pasirinkti dviejų dydžių puokštes, kurias sudaro 51 arba 101 žiedas. Šios puokštės atrodo itin įspūdingai!

ROŽIŲ PUOKŠTĖS - NEPAMIRŠTAMAS ĮSPŪDIS!

Tikriausiai nėra labiau klasikinio pasirinkimo nei rožių puokštės. Vis dėlto net ir taip galima nustebinti – tai rožių žiedų gausa. Didelės puokštės formuojamos glaudžiant žiedą prie žiedo ir suformuojant iškilumą puokštės viduryje, kuris vizualiai suteikia gėlės dar daugiau apimties. Tokioms puokštėms naudojamos gėlės ilgais kotais, kurie turi atlaikyti nemenką žiedų svorį.

Ne mažiau nei įspūdinga išvaizda, žavi ir rožių aromatas. Įsivaizduokite, kaip kvepia viena rožė. O kaip savo aromatu užvaldo visas pusšimtis ar net šimtas žiedų! Tai tikrai nepamirštama staigmena, kurią gėlių adresatas atsimins iš tikrųjų ilgai, o galbūt ir visą savo gyvenimą. Padovanokite puikius įspūdžius brangiems žmonėms!

baltų-rožių-puokštės

Papildoma informacija

Gėlių spalva
Balta
0