Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 0
()
Atsiprašome!
Nerasta neseniai žiūrėtų produktų.
Jums gali patikti  18
(18)

.

PREKIŲ SĄRAŠAS: Baikal Getränke GmbH

Ilgą laiką tinkamai neįvertintas abrikosų potencialas pagaliau išlaisvintas! Abrikoso ir migdolo riešutų kombinacija įgavo laikui nepavaldų skonį. Gazuotas gaivusis gėrimas su 30% vaisių sulčių. Švelnaus, prisirpusio abrikoso saldumas suteikia daug malonumo galimybių. Šiam vaisiui asistuoti WOSTOK pridėjo migdolo riešuto marcipanines natas. Lengva pamilti abrikosus! Be dirbtinių dažiklių. Be konservantų.

Tūris: 330ml.

Kilmės šalis: Vokietija

Įžūlus apelsino vaisiškumas atitinka taurų pelyno aitrumą, po kurio seka kilnus burbono vanilės švelnumas. Tinka visiems vaikams iki 100 metų :). Jo sudėtyje susilieja natūralus, lengvai gazuotas vanduo bei natūralių citrusinių vaisių sulčių derinys, praturtintas vanilės ekstraktais.

Tūris: 330ml.

Kilmės šalis: Vokietija

Rytietiško aromato subtiliai aitrus kriaušės ir rozmarino romanas stikliniame buteliuke. Gazuotas gaivusis gėrimas su 35% vaisių sulčių. Apie kriaušių skonio gaivųjį gėrimą WOSTOK galvojo ilgai! Jų subtilus aitrus saldumas yra nuostabiai tinka įdomiems skonių deriniams. O su kriauše labiausiai dera švelniai aitraus rozmarino prieskonis. Kriaušės ir rozmarino derinys fantastiškai skanus ir visiškai natūralus. Be dirbtinių dažiklių. Be konservantų.

Tūris: 330ml.

Kilmės šalis: Vokietija

Nostalgiškus prisiminimus sukeliantis slyvų skonis, tarsi ką tik iš močiutės sodo: Wostok slyvų kardamonas yra maloniai saldus ir nepaprastai vaisinis. Gazuotas gaivusis gėrimas su 35% vaisių sulčių. Vieniems tai yra gazuotas vaikystės prisiminimas apie atostogas kaime, kitiems - tiesiog skanus gaivusis gėrimas. Bet kuriuo atveju verta pabandyti.

Tūris: 330ml.

Kilmės šalis: Vokietija

Datulių sultys, granatai, baltoji arbata, pankolis ir anyžiai - tai įvairiausių aromatų, kvapų ir skonių kupinas įstabus Rytų dvelksmas. Gazuotas gaivusis gėrimas su 15% vaisių sulčių, su cukrumi ir saldikliu.

Tūris: 330ml.

Kilmės šalis: Vokietija

Rafinuotas, gaivus ir tuo pačiu subtiliai šildantis sakartveliškas "tarchunas", pagardintas imbiero ir apelsinų sultimis! Sakartvelai ne tik pašėlę šokėjai, bet ir įgudę išskirtinių gazuotų gėrimų kūrėjai. Dar 1887 sakartvelų farmacininkui Mitrofan Lagidze kilo netikėta idėja gazuotą vandenį pagardinti peletrūno ekstraktu. Nuo tada šis gaivinantis gėrimas tapo itin mėgiamas jo tautiečių. WOSTOK nusprendė pateikti savo istorinio žolelių gėrimo versiją vakarams. Praturtintas imbiero ir apelsinų sultimis, žolelių gėrimas įgauna rafinuotą aštrų ir karštą skonį! Veganiškas Be dirbtinių dažiklių. Be konservantų.

Tūris: 330ml.

Kilmės šalis: Vokietija

Pavadintas pagal Rusijos kosmoso programą „Vostok“, gazuotas gėrimas sujungia Sibiro ženšenio šaknis, pušies spyglių aliejų ir žiupsnelį kardamono, sukurdamas unikalų skonį: aštrų, pušų ir gaivų.

Tūris: 330ml.

Kilmės šalis: Vokietija

0