Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 0
()
Atsiprašome!
Nerasta neseniai žiūrėtų produktų.
Jums gali patikti  18
(18)

.

PREKIŲ SĄRAŠAS: „Casa Santos Lima SA“

Rabo de Ovelha, Fernão Pires, Arinto ir Chardonnay vynuogių vynas yra nepaprastai gaivus. Itin aromatingoje puokštėje gausu tropinių vaisių. Vidutinio skonio vyno skonis yra maloniai vaisinis, jo stebėtinai subalansuotas rūgštingumas derinamas su ilgalaikiu apdaila. „Quinta das Setencostas“ vynai geriausiai atspindi tai, ką siūlo Alenquer regionas.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Portugalija

Intensyvus raudonasis rubino vynas su džiovintomis raudonomis ir juodomis uogomis, tokiomis kaip juodieji serbentai ir prinokusios slyvos. Aštrus šio vyno pobūdis yra iš vanilės, juodųjų ir rausvųjų pipirų, su mocos užuominomis. Sodrus vynas su puikia pusiausvyra, minkštais taninais ir ilgu poskoniu.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Portugalija

Vynas, pagamintas iš „Tinta Miúda“, „Preto Martinho“, „Camarate“ ir „Castelão“ vynuogių, gaunamas iš molingų ir kalkingų Alenquer dirvožemių. Vyno aromatas, kuris yra gana unikalus su tamsiomis uogomis ir ryškiomis cinamono bei šokolado natomis, yra ypač subrendęs ir kompleksinis. Skonis siūlo malonią šilkinę uogą, subtilius taninus ir vidutinį kūną. Palepinantis poskonis išryškina malonius uogų ir uogienių niuansus, kuriuos lemia vyno gamybai naudojamų vynuogių veislių ypatumai. Dalis vyno brandinama ąžuolo statinėse, o tai pagal skonį suteikia vanilės ir kepsnio natų.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Portugalija

0