Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 0
()
Atsiprašome!
Nerasta neseniai žiūrėtų produktų.
Jums gali patikti  18
(18)

.

PREKIŲ SĄRAŠAS: Mare Magnum Srl.

Tamsiai rubino raudona. Aromatas yra vaisiškas, su tamsių vyšnių ir slyvų užuominomis. Skonis vaisinis ir sotus, su tamsiomis uogomis, žolelėmis, ąžuolu ir vanile. Poskonis ilgas.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: JAV

Tamsiai rubino raudonos spalvos. Aromatas yra intensyvus, jame yra tamsių uogų, prinokusių slyvų ir juodųjų vyšnių, pieniško šokolado ir vanilės. Sodrus, prinokusių tamsių uogų natos, gerai subalansuotas su saldžiu aštrumu ir šokoladu.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Italija

Raudonos rubino spalvos. Malonūs slyvų ir juodųjų serbentų aromatai kartu su skrudintu ąžuolu ir šokolado bei vanilės užuominomis. Galingas ir pilnas tamsių uogų skonis, traškūs galingi taninai ir ąžuolo skoniai.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Italija

Tamsiai rubino raudona. Aromatingi vaisiniai, tamsios vyšnios ir slyvos. Skonis vaisinis ir sotus, su tamsiomis uogomis, žolelėmis, ąžuolu ir vanile. Poskonis ilgas.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: JAV

Tamsiai raudonos spalvos. Aromatas intensyviai uogiškas, išsiskiria juodieji serbentai ir tamsios slyvos, dedama saldymedžio, juodojo šokolado ir šviežių žolelių. Skonis yra sotesnis nei vidutiniškai, struktūrinis uogiškumas yra gerai subalansuotas su minkštais taninais.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Italija

Spalva yra tamsiai rubino raudona. Aromatas stipriai uogiškas, prieskonyje - džiovintos slyvos, tamsiai kartusis šokoladas ir likeris su džiovintais rozmarinais, čiobreliais ir skrudintomis kavos pupelėmis. Skonis yra struktūriškas ir turtingas, prinokusios uogos, gerai subalansuotos su minkštais taninais, ilgai trunkančiu prieskoniu poskonyje. Vynuogės yra kruopščiai atrenkamos ir rankomis renkamos iš ekologiškai sertifikuotų vynuogynų. Iš kiekvienos veislės fermentuojamas atskiras bazinis vynas, kuris vėliau sumaišomas ir brandinamas ąžuolo statinėse.

Tūris: 750ml.

Kilmės šalis: Italija

0