Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

WOSTOK natūralus gėrimas pušies spyglys.

Pavadintas pagal Rusijos kosmoso programą „Vostok“, gazuotas gėrimas sujungia Sibiro ženšenio šaknis, pušies spyglių aliejų ir žiupsnelį kardamono, sukurdamas unikalų skonį: aštrų, pušų ir gaivų.

Tūris: 330ml.

Kilmės šalis: Vokietija

WOSTOK natūralus gėrimas pušies spyglys.

Kilmės šalis:
Vokietija


Gamintojas:  Baikal Getränke GmbH


Gamintojo adresas: https://www.wostok-limonade.de/en/wostok-lemonades/tannenwald/


Aprašymas: WOSTOK - tai ekologiški ir natūralūs gaivieji gėrimai, kitaip vadinami "limonadu". Išskirtinį asortimetą sudaro trys ekologiški ir trys natūralūs maišyti skoniai. Visi limonadai yra skirtingi, bet turi vieną bendrą savybę: jie jungia ekscentriškus ingriedientus, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo keistai, bet paragavus viskas tampa idealiu skoniu.


Tryse smagu, bet šešiese - tai jau balius: naujausi trys ekologiški gaivieji gėrimai su dideliu vaisių sulčių kiekiu bei saldinti agavų sirupu. WOSTOK istorija prasideda nuo 2009 metų. Bet priešistorė dar idomesnė. Nes kaip ir kiekviena gera istorija būtinai turi savo priešistorę, kuri įprasmina šiandieną. Tai priešistorė... Dar 1973 metais Maskvoje. gimsta naujas gaivusis gėrimas Baikal. Ilgai netrukus šis naujas gėrimas užkariaują visą maisto sektorių nuo rytų iki vakarų. Tačiau vykstant 1990 metų pokyčiams iš lentynų dingsta ir visų pamėgtas gėrimas Baikal. Vis prisimenant šį puikų gėrimą 2009 metais jis atgimsta dabar jau Berlyne. Jei tiksliau Kreuzberge. Jį sukurė olandų fotografas, kuris net pora dešimtmečių pragyveno Maskvoje. Ir jis perkeldamas savo veiklą iš Maksvos į Berlyną, tuo pačiu atsiveždamas idėją atgaivinti šį gėrimą Vakarų Rytuose. Savo studijoje Kreuzberge WOSTOK  įgauna naują vardą, išvaizdą ir skonį. WOSTOK (Rusiškai: Восток = rytai) vardas paimtas iš rytų kosminio projekto, kuris sėkmingai žmogų iškelia į žemės orbitą.


Sudedamosios dalys: gazuotas natūralus mineralinis vanduo, cukrus, karamelės sirupas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinos rūkštis, skonis (turi saliero) juodosios arbatos ekstraktas, juka ekstraktas, pušų spyglių aliejus, sibirinio ženšenio šaknies ekstraktas.


Maistinė vertė 100 ml prod.:


- 36 kcal;

- riebalų - 0 g iš jų sočiųjų 0 g;

- angliavandenių - 8,8 g, iš kurių cukrūs - 8,8 g;

- baltymų - 0 g;

- druskos - 0,01 g


Produkto savybės:  Pavadintas pagal Rusijos kosmoso programą „Vostok“, gazuotas gėrimas sujungia Sibiro ženšenio šaknis, pušies spyglių aliejų ir žiupsnelį kardamono, sukurdamas unikalų skonį: aštrų, pušų ir gaivų.

Patiekimo temperatūra: gardžiausias atvėsintas.


Talpa: 330 ml


4260189213011

Papildoma informacija

Tūris
330ml
Gėrimo rūšis
Gazuotas
Nealkoholinis
Šalis
Vokietija
0