Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

WOSTOK ekologiškas gėrimas apelsinas-vanilė.

Įžūlus apelsino vaisiškumas atitinka taurų pelyno aitrumą, po kurio seka kilnus burbono vanilės švelnumas. Tinka visiems vaikams iki 100 metų :). Jo sudėtyje susilieja natūralus, lengvai gazuotas vanduo bei natūralių citrusinių vaisių sulčių derinys, praturtintas vanilės ekstraktais.

Tūris: 330ml.

Kilmės šalis: Vokietija

WOSTOK ekologiškas gėrimas apelsinas-vanilė.

Kilmės šalis:
Vokietija

Gamintojas:  Baikal Getränke GmbH

Gamintojo adresas: https://www.wostok-limonade.de/en/wostok-lemonades/orange-vanilla/

Aprašymas: WOSTOK - tai ekologiški ir natūralūs gaivieji gėrimai, kitaip vadinami "limonadu". Išskirtinį asortimetą sudaro trys ekologiški ir trys natūralūs maišyti skoniai. Visi limonadai yra skirtingi, bet turi vieną bendrą savybę: jie jungia ekscentriškus ingriedientus, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo keistai, bet paragavus viskas tampa idealiu skoniu.

Tryse smagu, bet šešiese - tai jau balius: naujausi trys ekologiški gaivieji gėrimai su dideliu vaisių sulčių kiekiu bei saldinti agavų sirupu. WOSTOK istorija prasideda nuo 2009 metų. Bet priešistorė dar idomesnė. Nes kaip ir kiekviena gera istorija būtinai turi savo priešistorę, kuri įprasmina šiandieną. Tai priešistorė... Dar 1973 metais Maskvoje. gimsta naujas gaivusis gėrimas Baikal. Ilgai netrukus šis naujas gėrimas užkariaują visą maisto sektorių nuo rytų iki vakarų. Tačiau vykstant 1990 metų pokyčiams iš lentynų dingsta ir visų pamėgtas gėrimas Baikal. Vis prisimenant šį puikų gėrimą 2009 metais jis atgimsta dabar jau Berlyne. Jei tiksliau Kreuzberge. Jį sukurė olandų fotografas, kuris net pora dešimtmečių pragyveno Maskvoje. Ir jis perkeldamas savo veiklą iš Maksvos į Berlyną, tuo pačiu atsiveždamas idėją atgaivinti šį gėrimą Vakarų Rytuose. Savo studijoje Kreuzberge WOSTOK  įgauna naują vardą, išvaizdą ir skonį. WOSTOK (Rusiškai: Восток = rytai) vardas paimtas iš rytų kosminio projekto, kuris sėkmingai žmogų iškelia į žemės orbitą.

Sudedamosios dalys: gazuotas vanduo, cukrus*, apelsinų sultys* (3,5 %), citrinos sultys (2,5 %), apelsinų ekstraktas*, natūralus aromatas, moliūgų ir obuolių spalvos ekstraktai*, natūralus pelyno ekstraktas, antioksidantai: askorbo rūgštis, stabilizatoriai: saldžiavaisio pupmedžio guma.

ES ir ne ES ekologiško žemės ūkio produktai

* - iš sertifikuotų ekologiškų ūkių.

 

Maistinė vertė 100 ml prod.:

- 142 kcal;

- riebalų - 0,01 g iš jų sočiųjų 0,01 g;

- angliavandenių - 7,9 g, iš kurių cukrūs - 7,6 g;

- baltymų - 0,04 g;

- druskos - 0,008 g.

 

Grynasis maisto produkto kiekis - 330 ml

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Sertifikuota pagal DE-OKO-012

Produkto savybės:  Įžūlus apelsino vaisiškumas atitinka taurų pelyno aitrumą, po kurio seka kilnus burbono vanilės švelnumas. Tinka visiems vaikams iki 100 metų :). Jo sudėtyje susilieja natūralus, lengvai gazuotas vanduo bei natūralių citrusinių vaisių sulčių derinys, praturtintas vanilės ekstraktais.

Tinka kokteiliams!

Patiekimo temperatūra: gardžiausias atvėsintas.

Talpa: 330 ml

4260189211635

Papildoma informacija

Tūris
330ml
Gėrimo rūšis
Gazuotas
Nealkoholinis
Šalis
Vokietija
0