Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Geltonų Frezijų puokštės

Papildoma informacija

Frezijų šakelės

Gėles pristatome tik Vilniaus mieste.

Užsakius ir apmokėjus iki 18:30 val. užsakymą pristatyti galime tą pačią dieną.

FREZIJŲ PUOKŠTĖS, KOKIE ŠIŲ GELIŲ PRIVALUMAI, KOKIOM PROGOM DOVANOTI?

Jos pakeri savo aromatu ir elegantiška išvaizda – tai nepakartojamos frezijų puokštės. Nusitęsusios šakelės su žiedų pumpurais suteikia gėlėms trapią išvaizdą, o paeiliui išsiskleidžiantys žiedlapiai užtikrina, kad tokia puokšte bus galima džiaugtis itin ilgai. Ir, žinoma, negalima pamiršti nepakartojamo, su niekuo nesupainiojamo frezijų aromato – tai itin kvapnios gėlės, kurios tarsi nuneša mintis į nesibaigiantį žiedų vandenyną.

Frezijų puokštės tinka dovanoti daugumai progų (gimtadieniui, mamos dienai, išleistuvėm, ar kitai šventei) o dėl subtilios išvaizdos jos visada atrodo stilingai ir išskirtinai. Žiedų gausybė atrodo dekoratyviai ir originaliai, o ryškių atspalvių žiedus papildo žaliuojančios šakelės ir būsimų žiedų pumpurai.

PUOKŠTĖS KOMPOZICIJA

Frezijų puokštės komponuojamos be papildomų priedų, nes šios gėlės savo išvaizda kalba pačios už save. Savo išvaizda jos primena pavasario gaivą, nerūpestingą vasaros dvelksmą ir kiek spontaniškas lauko gėlės. Ryškių spalvų frezijų žiedlapiai laipsniškai keičia savo atspalvius, todėl atrodo žaismingai, o baltos gėlės – itin elegantiškos ir subtiliai prabangios, pakerinčios intensyviu baltos ir žalios spalvos kontrastu.

Frezijos puikiai tiks maloniai staigmenai, nes apie šias gėlės dažnai pamirštame. Vis dėlto užtenka vieno žvilgsnio ir lengvo vėjelio gūsio, kad tokią puokštę galima būtų įsimylėti nuo pirmosios akimirkos...

geltonų-frezijų-puokštės

Papildoma informacija

Gėlių spalva
Geltona
0