Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Šampano spalvos Eustomų puokštės

Papildoma informacija

Eustomų šakelės

Gėles pristatome tik Vilniaus mieste.

Užsakius ir apmokėjus iki 18:30 val. užsakymą pristatyti galime tą pačią dieną.

EUSTOMŲ PUOKŠTĖS, KOKIE ŠIŲ GĖLIŲ PRIVALUMAI?

Jei norite maloniai nustebinti – eustomų puokštės yra kaip tik tai ko reikia! Šių gėlių neįmanoma su niekuo supainioti: daugybė plazdančių žiedų ir gaivi žaluma joms suteikia unikalią išvaizdą. Subtilūs ir švelnūs atspalviai eustomoms suteikia dar daugiau žavesio ir prabangią išvaizdą, tad net ir nedidelės puokštės atrodo pompastiškai. Kiekvieną šakelę puošia daugybė įvairaus dydžio žiedų, kurie pamažu atskleidžia savo grožį, todėl eustomų puokštė savo žavesiu džiugins tikrai ilgai.

Eustomos yra vienas iš populiariausių klasikinių pasirinkimų, šios gėlės puikiai atrodo kompozicijoje arba vienos. Floristai šias gėles vertina dėl trapios ir elegantiškos išvaizdos, kuri puikiai tinka įvairiausioms progoms: nuo gimtadienio iki vestuvių.

PUOKŠTĖS KOMPOZICIJA

Eustomų puokštės tradiciškai formuojamos iš kelių ar keliolikos gėlių – pastarosios tikrai atrodo įspūdingai, nes dėl gėlių išvaizdos puokštės pasižymi didele apimtimi. Įvairaus dydžio žiedų gausybė keri elegancija, todėl eustomos komponuojamos vienos. Puokštės kompozicija vertikali, tad žvelgiant iš viršaus galima pasinerti į svaigią žiedlapių jūrą, o iš šono gėlės atrodo gaiviai ir lengvai.

Eustomų žiedai varijuoja savo atspalviais. Švelnios spalvos gėlėms skleidžiantis subtiliai keičia atspalvius, o jei norite žaismingo varianto, galite rinktis maišytų spalvų eustomas – tai vasaros gaiva ir nerūpestingumu dvelkiantis įspūdis.

šampaninių-eustomų-puokštės

Papildoma informacija

Gėlių spalva
Šampaninė
0