Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Brendis Busnel Calvados Pays d’Auge VSOP

Busnel calvados pasižymi vientisu, kompleksišku ir gerai subalansuotu aromato ir skonio profiliu. Gaminant kalvadosą arba obuolių brendį, obuolių sultys fermentuojamos į sausą sidrą, kuris vėliau distiliuojamas ir brandinamas ąžuolo statinėse. Busnel Calvados VSOP buvo brandinamas ąžuolo statinėse mažiausiai 4 metus. Ilgas statinių kepimas sušvelnina šviežias vaisių natas ir suteikia apvalesnių skonių, tokių kaip keptas obuolių ir obuolių pyragas. Po to seka ilga ir intensyvi šokolado užuominų pabaiga.

Alk.: 40%

Tūris: 700ml.
Kilmės šalis: Prancūzija

Busnel Calvados Pays d’Auge VSOP

Kilmės šalis: Prancūzija

Gamintojas:  Distillerie Busnel SAS

Gamintojo adresas: http://www.distillerie-busnel.fr/en/

Aprašymas: Busnelas, pirmaujantis pasaulyje kalvadoso gamintojas, buvo įkurtas 1820 m. Kormeilyje, Normandijoje, Prancūzijoje, prestižiškiausio kalvadoso regiono Pays d'Auge širdyje. Autentiška ir tradicinė spirito varykla gamina platų tarptautiniu mastu pripažintą kalvadosą, žinomą dėl aukštos ir pastovios kokybės. Busnelas palaiko tvarų žemės ūkį, nes sumažina cheminių medžiagų naudojimą ir padidina ekologiškai užaugintų obuolių dalį.

Produkto savybės: Busnel calvados pasižymi vientisu, kompleksišku ir gerai subalansuotu aromato ir skonio profiliu. Gaminant kalvadosą arba obuolių brendį, obuolių sultys fermentuojamos į sausą sidrą, kuris vėliau distiliuojamas ir brandinamas ąžuolo statinėse. Busnel Calvados VSOP buvo brandinamas ąžuolo statinėse mažiausiai 4 metus. Ilgas statinių kepimas sušvelnina šviežias vaisių natas ir suteikia apvalesnių skonių, tokių kaip keptas obuolių ir obuolių pyragas. Po to seka ilga ir intensyvi šokolado užuominų pabaiga.

Spalva: Rusva

Vartojimas:  Patiekti kambario temperatūros, gerai tinka virškinimui.

Stiprumas: 40% alc. vol.

Talpa: 0,70

Apdovanojimai:

„Sip Awards 2016“ - geriausias klasės, platina

„IWSC 2017“ - sidabro medalis

„World Calvados Awards 2020“ apdovanojimai - sidabro medalis

3192200031902

Papildoma informacija

Tūris
700 ml
Gėrimo rūšis
Brandintas
Gėrimo stiprumas
40%
Šalis
Prancūzija
0