Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 1
()
Jums gali patikti  18
(18)

.

Brendis Busnel Calvados Pays d’Auge XO 12Y

 Busnel calvados pasižymi vientisu, kompleksišku ir gerai subalansuotu aromato ir skonio profiliu. Gaminant kalvadosą arba obuolių brendį, obuolių sultys fermentuojamos į sausą sidrą, kuris vėliau distiliuojamas ir brandinamas ąžuolo statinėse. „Busnel XO“ brandinta ąžuolo statinėse mažiausiai 12 metų. Per ilgą nokinimo procesą išsivysto sudėtingas kalvadosas su tamsesne gintaro spalva, kurio stiprus, bet subtilus aromatas atskleidžia medienos ir cukatų vaisių natas. Gerai subalansuotam skoniui būdingas sumedėjęs, aštrus ir vaisinis vaisius su muskato riešutų, svarainių, vanilės ir kavos niuansais. Išskirtinai ilgas poskonis išryškina figų užuominas.

Alk.: 43%

Tūris: 700ml.
Kilmės šalis: Prancūzija

Busnel Calvados Pays d’Auge XO 12Y

Kilmės šalis: Prancūzija

Gamintojas:  Distillerie Busnel SAS

Gamintojo adresas: http://www.distillerie-busnel.fr/en/

Aprašymas: Busnelas, pirmaujantis pasaulyje kalvadoso gamintojas, buvo įkurtas 1820 m. Kormeilyje, Normandijoje, Prancūzijoje, prestižiškiausio kalvadoso regiono Pays d'Auge širdyje. Autentiška ir tradicinė spirito varykla gamina platų tarptautiniu mastu pripažintą kalvadosą, žinomą dėl aukštos ir pastovios kokybės. Busnelas palaiko tvarų žemės ūkį, nes sumažina cheminių medžiagų naudojimą ir padidina ekologiškai užaugintų obuolių dalį.

Produkto savybės: Busnel calvados pasižymi vientisu, kompleksišku ir gerai subalansuotu aromato ir skonio profiliu. Gaminant kalvadosą arba obuolių brendį, obuolių sultys fermentuojamos į sausą sidrą, kuris vėliau distiliuojamas ir brandinamas ąžuolo statinėse. „Busnel XO“ brandinta ąžuolo statinėse mažiausiai 12 metų. Per ilgą nokinimo procesą išsivysto sudėtingas kalvadosas su tamsesne gintaro spalva, kurio stiprus, bet subtilus aromatas atskleidžia medienos ir cukatų vaisių natas. Gerai subalansuotam skoniui būdingas sumedėjęs, aštrus ir vaisinis vaisius su muskato riešutų, svarainių, vanilės ir kavos niuansais. Išskirtinai ilgas poskonis išryškina figų užuominas.

Spalva: Rusva

Vartojimas:  Patiekti kambario temperatūros, gerai tinka virškinimui.

Stiprumas: 43% alc. vol.

Talpa: 0,70

3256557156814

Papildoma informacija

Tūris
700 ml
Gėrimo rūšis
Brandintas
Gėrimo stiprumas
43
Šalis
Prancūzija
0