Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 0
()
Atsiprašome!
Nerasta neseniai žiūrėtų produktų.
Jums gali patikti  18
(18)

.

Aktyvūs filtrai

BORDO alus gaminamas pagal mūsų aludarių receptą, naudojant specialaus paruošimo vandenį, specialų šviesių ir skrudintų miežių salyklų mišinį, šiam alui priderintą apynių rūšį. Karamelizuotas salyklas suteikia šiam alui sodrią bordo spalvą. Šis alus turi kiek saldoką skonį, kurio dėka jis yra toks turtingai pilnas, bet švelnus ir lengvai geriamas. Nestandartinio tūrio 0,43l Volfas Engelman reljefinis butelis, papildantis „Jubiliejinio“ liniją.

Alk.: 4,2%
Tūris: 430ml.
Kilmės šalis: Lietuva

„Baltic Porter“ pasaulyje yra žinomas kaip vienintelis žemutinės fermentacijos porteris. Tai tamsaus raudonmedžio spalvos alus, pasižymintis tiršta puta, šiek tiek juntamu skrudintos karamelės saldumu, kurią užbaigia delikataus kartumo nata. Istorinė kilmė: XVIII amžiuje iš Didžiosios Britanijos eksportuojami Imperial Stout‘ai buvo populiarūs aplink Baltijos jūrą esančiose žemėse. Tuomet vietinėse alaus daryklose buvo kuriami šio alaus analogai, naudojant vietines žaliavas ir pritaikant jose naudojamus alaus gamybos būdus. Taip atsirado Baltiškas Porteris. Volfas Engelman aludariai 2019 m atgaivino šį receptą, pirmiausia jis pasirodė 0,75L stiklo butelyje. Skonis buvo puikiai įvertintas alaus mėgėjų, todėl dabar jį pristatome ir populiariausioje 1 pintos skardinėje.

Alk.: 6,0 %

Tūris: 568ml.
Kilmės šalis: Lietuva

Kraftinis Specialios technologijos porteris su aviečių tyre. Išskirtinė alaus rūšis, sukurta „Volfas Engelman Studijoje“ drauge su tarptautine alaus somelje komanda. Šis alus metus laiko testuotas „Volfas Engelman Studijoje“ susilaukė labai gerų įvertinimų, todėl dabar skirtas platesnei gurmaniško alaus mėgėjų auditorijai. Sodraus skonio porteris, turtingas itin malonaus aviečių aromato, saldokas, klampesnės tekstūros, gaminamas su natūralia aviečių tyre, todėl galimos natūralios kilmės nuosėdos. Gana stiprus, alk. 7,5 %, bet malonaus subalansuoto skonio. Rekomenduojama ragauti iš platesnės porterio tipo taurės ant kojelės, kad atsiskleistų visos geriausios šio alaus savybės.

Alk.: 7,5 %

Tūris: 500ml.
Kilmės šalis: Lietuva

0