Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 0
()
Atsiprašome!
Nerasta neseniai žiūrėtų produktų.
Jums gali patikti  18
(18)

.

Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kategorijos

Kategorijos

Tūris

Tūris

Gėrimo rūšis

Gėrimo rūšis

Gėrimo stiprumas

Gėrimo stiprumas

Aktyvūs filtrai

Kvietinio alaus skoninės savybės ir aromatas geriausiais atsiskleidžia supylus jį į būtent šiai rūšiai skirtą taurę – siaura apačia ir praplatintu viršumi.

Tokioje taurėje angliarūgštės burbuliukai išsiskiria iš lėto, saugodami alaus išraiškingumą ir suformuodami itin standžią putą.

Prieš patiekiant kvietinį alų, rekomenduojama atvėsinti jį iki 8-10 laipsnių temperatūros, tuomet geriausiai atsiskleis jo savybes.
Be to, patartina prieš naudojant taurę perskalauti šaltu vandeniu (ypač karštą vasaros dieną). Supilti kvietinį alų iš butelio į taurę – tam tikras ritualas.

Alk.: 5.0%
Tūris: 568ml.
Kilmės šalis: Lietuva

Tarpukario legenda Volfas Engelman su RINKTINIU alumi į šiandien sugrįžo ir vėl kaip anuomet aktuali patapo. Tarpukario Kauno didžiausias bravoras šiuo vardu vadinamas buvo ir populiariausią anuomet Lietuvoje alų virė. Šviežias tada ir todėl šviežias dabar Volfas Engelman RINKTINIS tik iš tyro, specialaus paruošimo vandens kuriamas, prabangą jojo aromatiniai Perle ir Magnum apyniai bei išskirtinės alaus mielės atskleidžia, o lietuviškas Pilzeno tipo salyklas jį šviesia spalva apdovanoja. RINKTINIS – yra bravoro vėliavnešys, jis kaip ir kitos Volfas Engelman rūšys pilamas į pintos talpos butelius, NEPASTERIZUOTAS todėl ir namuose galima jį ragauti tokį pat kaip ir bare.

Alk.: 5.2%
Tūris: PINTA 568ml.
Kilmės šalis: Lietuva

BORDO alus gaminamas pagal mūsų aludarių receptą, naudojant specialaus paruošimo vandenį, specialų šviesių ir skrudintų miežių salyklų mišinį, šiam alui priderintą apynių rūšį. Karamelizuotas salyklas suteikia šiam alui sodrią bordo spalvą. Šis alus turi kiek saldoką skonį, kurio dėka jis yra toks turtingai pilnas, bet švelnus ir lengvai geriamas. Nestandartinio tūrio 0,43l Volfas Engelman reljefinis butelis, papildantis „Jubiliejinio“ liniją.

Alk.: 4,2%
Tūris: 430ml.
Kilmės šalis: Lietuva

NEIPA sukurtas „Volfas Engelman Studijoje“ drauge su tarptautine alaus somelje komanda. Sudėtyje naudojamos žaliavos: Pilsner miežių, kviečių bei avižų salyklai, belukštės avižos. Skonis vaisiškas, gaivus apynių aromatas, dvelkia tropiniais vaisiais, melionais ir citrusais. Alaus laiškų NEIPA verdamas ir brandinamas išskirtinai „Volfas Engelman Studijoje“ mažomis partijomis 500L talpose.

Alk.: 5%

Tūris: 500ml.
Kilmės šalis: Lietuva

Aukštutinės fermentacijos šviesusis elis su natūraliomis mangų sultimis iš koncentruotų sulčių, kurios suteikia malonų mango vaisių skonį ir išraiškingą aromatą. Miežinio Pilsner, kvietinio ir karamelinio salyklų derinys - turtingas pagrindas, kurį papildo belukštės avižos suteikiančios švelnumo, o laktozė – savito saldumo. Skonis pilnas ir subalansuotas. Saikingas saldumas pereina į švelnų Citra, El Dorado apynių kartumą. Pripažintas kraftinio alaus gurmanų, parduodamas 0,5l skardinėse, taip pat randamas ir baruose, pilstomas iš mažų plieninių statinių.

Alk.: 5,6 %

Tūris: 500ml.
Kilmės šalis: Lietuva

Kraftinis Specialios technologijos porteris su aviečių tyre. Išskirtinė alaus rūšis, sukurta „Volfas Engelman Studijoje“ drauge su tarptautine alaus somelje komanda. Šis alus metus laiko testuotas „Volfas Engelman Studijoje“ susilaukė labai gerų įvertinimų, todėl dabar skirtas platesnei gurmaniško alaus mėgėjų auditorijai. Sodraus skonio porteris, turtingas itin malonaus aviečių aromato, saldokas, klampesnės tekstūros, gaminamas su natūralia aviečių tyre, todėl galimos natūralios kilmės nuosėdos. Gana stiprus, alk. 7,5 %, bet malonaus subalansuoto skonio. Rekomenduojama ragauti iš platesnės porterio tipo taurės ant kojelės, kad atsiskleistų visos geriausios šio alaus savybės.

Alk.: 7,5 %

Tūris: 500ml.
Kilmės šalis: Lietuva

: Kraftinė lager tipo alaus rūšis, sukurta patyrusių aludarių komandos „Volfas Engelman Studijoje“. Šis alus išbandytas ir puikiai įvertintas „Volfas Engelman Studijos“ lankytojų taip pat „Tarptautinės Aludarių dienos 2020“ šventės svečių. Šviesus ir gaivus, lengvai geriamas alus. Išvirtas naudojant pilzeno, bei karamelinį salyklus, pastarasis suteikia alui turtingą sodrią gintaro spalvą. „Sausai apyniuotas“ Mosaic ir Chinook apyniais dėl to išskirtinai aromatingas.

Alk.: 5,5 %

Tūris: 500ml.
Kilmės šalis: Lietuva

„Baltic Porter“ pasaulyje yra žinomas kaip vienintelis žemutinės fermentacijos porteris. Tai tamsaus raudonmedžio spalvos alus, pasižymintis tiršta puta, šiek tiek juntamu skrudintos karamelės saldumu, kurią užbaigia delikataus kartumo nata. Istorinė kilmė: XVIII amžiuje iš Didžiosios Britanijos eksportuojami Imperial Stout‘ai buvo populiarūs aplink Baltijos jūrą esančiose žemėse. Tuomet vietinėse alaus daryklose buvo kuriami šio alaus analogai, naudojant vietines žaliavas ir pritaikant jose naudojamus alaus gamybos būdus. Taip atsirado Baltiškas Porteris. Volfas Engelman aludariai 2019 m atgaivino šį receptą, pirmiausia jis pasirodė 0,75L stiklo butelyje. Skonis buvo puikiai įvertintas alaus mėgėjų, todėl dabar jį pristatome ir populiariausioje 1 pintos skardinėje.

Alk.: 6,0 %

Tūris: 568ml.
Kilmės šalis: Lietuva

Įkvėpimas sukurti šį vis labiau populiarėjantį alų atėjo iš Europos širdies – tai belgiško stiliaus kvietinis BLANC alus, labai gaivus, kruopščiai subalansuotas šiek tiek saldumo ir kvietiniam alui būdingo rūgštumo derinys, subtiliai jaučiamas citrusinių vaisių ir prieskonių aromatas. BLANC alus – drumstas labai šviesios kviečių spalvos. Patiks ir lengvo alaus, ir BALTOS PINTOS mėgėjams.

Alk.: 5,0 %

Tūris: 568ml.
Kilmės šalis: Lietuva

Pateikiame alaus žinovų vertinimui labai laukiamą IPA alų iš naujos „Volfas Engelman“ išskirtinių alaus skonių linijos. Kaip žinia, IPA (Indian Pale Ale) – alus, kuris prieš porą šimtmečių gimė iš ypatingo recepto, kad iškeliavęs iš Anglijos, po pusmečio pasiektų tolimąją Indiją vis dar toks pat: vaiskios gintaro spalvos ir išraiškingo sodraus apynio aromato. IPA alus bus saikingos pasiūlos, nes jam pagaminti naudojami 4 rūšių apyniai – kai kurių iš jų pavyko įsigyti ribotą kiekį, dėl jų didelės paklausos ir stygiaus pasaulinėje rinkoje. Patiks išraiškingo apynių aromato ir intensyvaus kartumo alaus mėgėjams.

Alk.: 6,0 %

Tūris: 568ml.
Kilmės šalis: Lietuva

Belgiško tipo vyšnių KRIEK – tai dar viena PASAULIO SKONIŲ naujiena, įkvėpta kelionių po Vakarų Europą. Išraiškingo prinokusių uogų aromato ir turtingos rubino spalvos alaus kokteilis su natūraliomis vyšnių sultymis pasižymi sodriu saldžiarūgščiu skoniu, švelniai juntamu apynio ir salyklo deriniu. Šis ryškaus charakterio vyšnių KRIEK ypač tinkamas šiltajam metų sezonui.

Alk.: 4,0 %

Tūris: 568ml.
Kilmės šalis: Lietuva


0