Patikusios prekės 0
()
Atsiprašome!
Kad pamatytumėte prekes, įdėkite prekes į šį sąrašą
Peržiūrėtos prekės 0
()
Atsiprašome!
Nerasta neseniai žiūrėtų produktų.
Jums gali patikti  18
(18)

.

Aktyvūs filtrai

Crafter’s Aromatic Flower ypatingas dėl savo gilių gamybos tradicijų – džinas yra distiliuojamas variniame puode, kuris buvo naudojamas dar XX a. pradžioje. Crafter‘s Aromatic Flower pasižymi ypatingu rankų darbo butelio dizainu.
Pagrindinis šio džino išskirtinumas – spalva! Laukinės erškėtuogės suteikia džinui natūralų auksinį atspalvį, o įpylus toniko gėrimas nusidažo šviesiai rožine spalva.

Alk.: 44,3%
Tūris: 700ml.
Kilmės šalis: Estija

Bombay Sapphire džino skonis yra dešimties augalinių ingredientų bei gamybos proceso rezultatas. Kitaip nei kai kurių džinų, Bombay Sapphire gamybos metu spiritas distiliuojamas kol virsta garais, tada perleidžiamas per varinę talpą su augaliniais ingredientais. Gamybos procesas lemia švelnų aromatą su kiekvieno iš ingrediento užuominomis bei subtilų skonį.

Alk.: 40 %

Tūris: 700ml.
Kilmės šalis: Didžioji Britanija

Bombay Original gaminamas ypatingu gariniu gamybos metodu. Žoliniai ingredientai ir prieskoniai ne “verdami” su grūdų spiritu, o spirito garai leidžiami per varini rezervuarą, kuriame patalpinti augaliniai ingredientai. Gaminamas iš 8 kruopščiai atrinktų egzotiškų ingredientų, tokių kaip migdolai, šventagaršvės šaknys, kubebos uogos, citrinų žievelės, cinamonas, kalendros sėklos, kadagio uogos, florencinis vilkdalgis.

Alk.: 37,5  %

Tūris: 1000ml.
Kilmės šalis: Didžioji Britanija

"The Botanist"- tai pirmasis ir vienintelis Islay salos sausasis džinas, kuris distiliuojamas paskutiniu pasaulyje išlikusiu Lomond distiliavimo įrenginiu, dar vadinamu “Ugly Betty”. Gaminamas mažais kiekiais, šis džinas distiliuojamas lėtu virimu net 17 valandų, o tai užtrunka tris kartus ilgiau. Šio gėrimo receptūra yra itin unikali. 9 klasikinius džinui gaminti skirtus augalinius ingridientus (kadagio, kalendros, šventagaršvės ir saldymedžio...) papildo 22 gėlės ir žolelės, augančios tik Islay saloje. Šis Islay regiono džino distiliatas sušvelnintas vietiniu šaltinio vandeniu išpilstomas Bruichladdich miestelyje.

Alk.: 46 %

Tūris: 700ml.
Kilmės šalis: Škotija

0